Vážne, to “zaj*b mu do hlavy“, „zabime ich ,“ tam je na videu tiež?
Vážne, to “zaj*b mu do hlavy“, „zabime ich ,“ tam je na videu tiež?
Ty si nič nepredstavuješ, pretože si smerácky platený troll. Máš to v zadaní.
Vysvetlite niekto dementnému kapitánovi, že keď doteraz nie sú hotové výzvy, projekty, a vyčerpané miliardy z eurofondov, tak ďalšia pôžička mu je platná presne tak, ako jeho titul a vojenská hodnosť.
a) Ja nemám žiadnych poslancov. b) vodca klamal, vraj pôvodná zmluva bola pre kraj nevýhodná a na základe dodatkov kraj ušetrí c) niektorí poslanci dodatky spochybnili d) hlasovali, pretože údajne iná možnosť nebola - vodca o inej zmluve a dopravcovi ani nepípol
To ste tam u kotlebov všetci takíto? Skús tlmočníka:
Dôvodom sporu sú Kotlebove dodatky: „Vyčíslenie odhadu predpokladanej straty v septembri vychádzalo z inej právnej situácie, na rozdiel od našej žiadosti z januára, ktorá reflektuje na aktuálnu situáciu a na zatiaľ neprávoplatný medzitýmny rozsudok Okresného súdu Zvolen,“ uviedol Polóny s tým, že v prípade, že je medzi nimi zmluva, tak je to 20 mil. eur a ak nie je, je to 34 mil. eur.
Celý spor sa vlečie od septembra 2018, kedy BBSK informovalo, že odmieta plniť od januára 2019 zmluvy s dopravcami zabezpečujúcimi prímestskú autobusovú dopravu v kraji. Predĺženie platnosti zmlúv s oboma dopravcami SAD Zvolen aj SAD Lučenec v dodatkoch o päť rokov, ktoré podpísalo bývalé vedenie BBSK, bolo podľa právnej analýzy vedenia kraja v rozpore so zákonom, predovšetkým s nariadením Európskeho parlamentu o službách vo verejnom záujme v železničnej a cestnej osobnej doprave.
Protiprávny dodatok, nehorázna cena, výhodné pre vodcu a súkromníka.
Pochopil?
Už zasa klameš...
Kotleby, klamstvo je síce vaša pracovná metóda, ale priehľadná a veľmi rýchlo odhalená. "Maria vas skare" bol nápis, ten zbytok máš vo svojej hlave a musíš robiť propagandu, to je všetko.
Takže na vine nie je vodca, čo pochodoval v čiernej uniforme a podpísal skvelý a výhodný dodatok (pre seba a súkromnú firmu), ktorý je podľa okresného súdu nezákonný...
Čo tak kauzalita, vraví ti to niečo?
Ja to nechcem povedať, pretože to nie je nutné. Stačí si prečítať tú smršť "sociálnych" opatrení , ktorú poschvaľovala koalícia pred voľbami.
Takže ty si len ďalší zjednodušený prípad voliča v zelenom tričku, čo netuší, ako Lunter "zamestnal" syna...
Všetko fungovalo, pretože každý dostal, na čom sa dohodli s vodcom. Veľmi výhodne, za vaše peniaze, súdruhovia voliči.
Kreslo pre syna neriešil on, ale poslanci zastupiteľstva. Na rozdiel od príbuzných Kotlebu, ktorých smiešny vodca zamestnal napriamo v mestských firmách.
Čo znamená - vráť sa na stránku? Ty žiješ na internete, odnekadiaľ prichádzaš niekam odchádzaš? Aj si tam varíš?
K veci - facebook nepoužívam, len občas sa ku mne nejaká ta satira dostane cez klasické médiá alebo z diskusií.
BB SK - Podstatné je, že to dokáže posúdiť súd, však?
TT SK - Spýtaj sa poslancov NR SR, ako nápadne aj nenápadne zvýšili náklady samosprávam v rámci "sociálnych" balíčkov.
Okresný súd vo Zvolene dal za pravdu županovi Lunterovi, že dodatky, uzavreté na päť rokov, sú v rozpore s európskym právom. „Bez verejnej súťaže je totiž možné uzavrieť podobnú zmluvu len na dva roky, čo sme dopravcovi aj ponúkli, on to však odmietol,“ ďalej uvádza šéf kraja.
Nácek podpísal zmluvu na päť rokov...Dôvod pozná asi len on a majiteľ SAD Zvolen. Dúfam, že bude nasledovať aj trestné stíhanie Kotlebu ze zneužitie právomoci verejného činiteľa. Generálny spolužiak asi ešte spí...
P.S: 4 dni pred voľbami 2011 súdruh Ivan Saktor za B.Bystricu podpísal vklad do mestského podniku DPM BB 2800 € (!!!) na navýšenie akcií. No a SAD Zvolen tým získala väčšinu akcií. Dobrý kšeft, za 2800 €. Súdruhovia smeráci * vraví sa tomu tichá privatizácia.
Takže konšpirátori už splietajú...
Pozitívne na tom je, že do toho nemôžu zatiahnuť ESET.
Autorke: Buď používaj mozog efektívnejšie, alebo sa nesnaž podsúvať ostatným niečo, čo je len tvoj výmysel.
Pani prezidentka to odkazuje všetkým tým, ktorí budú z výsledkov volieb sklamaní. Bez ohľadu na to, z ktorého "tábora". Mimochodom, námestia slúžia ľuďom, máme slobodu zhromažďovania, slobodu slova, atď. Námestia nezvrhávajú vlády, na námestiach môžu ľudia vládu vyzvať na podanie demisie. Vláda, prípadne jej jednotliví členovia, to môžu/nemusia akceptovať. Nič protištátne ani nič protizákonné sa v tomto smere neudialo.
Ty začni gramatikou, až potom pokračuj dejepisom.
Po slovensky to napísať nevieš?
Odporúčame