Aj tak to neschválili, zlodejom zo SNS sa bude zle spať.
Aj tak to neschválili, zlodejom zo SNS sa bude zle spať.
On nehovoril o funkcii prezidenta, ale o pani prezidentke. (nemáš za čo)
Prepáč, ale ak máš predstavu, že ústavné právo je dané len paragrafmi v Ústave SR, tak je mylná.
(ale ak sa chceš tomu naozaj venovať, tak ÚS SR vychádzal už zo skoršieho nálezu 8/2012 - nie, žiadne paragrafy)
1) čo to znamená "behať po diskuzii" ? (po slovensky diskusii)
2) Čiže keď prispievaš do internetovej diskusie, nesmieš byť opitý? Podľa akého zákona? Pretože Danko samozrejme zákon porušil, ale zbabelo utiekol a nešiel sa podrobiť odberu krvi.
Prečo píšeš takéto hlúposti, to musíš, alebo aký máš dôvod?
Ty ako zamestnanec riešiš (a máš dosah na to), odkiaľ berie zamestnávateľ peniaze na tvoju mzdu? Isteže sa sama živila, ibaže by si bol na hlavu padnutý a do dnešného dňa nepochopil, čo je to pracovnoprávny vzťah.
Našťastie žiadni podobní technici ani upratovačky z Billy nie sú sudcami ÚS SR .
Argumentácia ÚS SR súdu je plne v súlade s Ústavou SR. Aj keby si sú možnosť mal ty a dal to podanie, tak výsledok bude rovnaký - pozastavenie účinnosti novelizácie.
Jasné, a ty si lietadlo.
Upokoj sa, o možnom rozpore novelizácie zákona s Ústavou SR rozhodne Ústavný súd.
Všetci majú rozkazy z Ameriky, to je jasné. Inak by tvoj život stratil zmysel, nemal by si proti čomu bojovať a vymýšľať si svojské konštrukcie.
(aj keď, úprimne, aj tebe by sa asi ťažko vysvetľovalo, aký záujem majú USA na NEpredĺžení moratória na prieskumy")
Dvojaký meter vyšetrovateľov. (dokonca NAKA...fakt vážny zločin)
Keď Fico verejne na svojej tlačovej konferencii porušil ten istý paragraf TZ, tak hovorca polície Michal Szeiff napísal: "Nepodarilo sa zistiť skutočnosti oprávňujúce vykonať trestné stíhanie proti určitej osobe."
A znova ožratý Danko...
Možno jeho voliči chodia bežne do práce pod vplyvom a zamestnávateľovi to neprekáža, ktovie.
Ústavný súd sa stotožnil (celkom správne) aj s odôvodnením podania:
"38. Národná rada teda schválila zmenu v právnej úprave, ktorá je súčasťou pravidiel volebnej kampane, v čase, keď volebná kampaň pre voľby do národnej rady konané 29. februára 2020 už začala a prebiehala.!"
Agentúry by rozšírením moratória o nič neprišli, asi si len nepochopil, o čom novela zákona vlastne bola.
1) Ústavný súd nespomenul žiadne "podlosti", ani manipulácie, ani podvody. 2) Ústavný súd nič nedoporučil. 3) Ústavný súd žiadnu inštitúciu pri Štatistickom úrade nespomenul.
Ešte raz - prečo mu opravuješ vetu príspevkom, v ktorom máš sám chyby? (a to som ešte nespomenul chýbajúcu čiarku vo "vete", ktorá ani nezačal veľkým písmenom)
Prečo teda iným opravuješ vetu v slovenčine, keď ju poriadne neovládaš?
Presne ako argumentovala prezidentka v podaní na ÚS SR - "zmena pravidiel počas hry".
Desiatka Kotlebovej kandidátky Jozef Šimko za 10 rokov ovládol Rimavskú Sobotu, jeho rodina zabrala aj mestské pozemky, za ďalšie neplatila nájomné. Mesto pod primátorom prišlo o 800-tisíc od štátu a zvláštne rozdeľuje zákazky.
Skvelá kandidátka, skvelý hovorca - neonacista...
"pri tom prišiel..."
Po slovensky sa to píše takto: "pritom prišiel z Ameriky". Aspoň materčinu sa trochu douč.
Odporúčame