Tak sa im vzdaj, aby mali radosť.
Tak sa im vzdaj, aby mali radosť.
Fašistov v zelených tričkách sa to netýka, oni vtedy nežili.
Kto sa správa ako fašista, má vyjadrenia ako fašista, uznáva fašistickú symboliku, nechce demokraciu, chce stavovský štát, pochoduje s fakľami v čiernych uniformách, tak je samozrejme fašista.
A samozrejme je v demokratickej a slobodnej spoločnosti normálne, aby ktokoľvek označil takého človeka za fašistu. Fašista nie je odsúdený recidivista, nepotrebujeme žiaden rozsudok, pretože taký rozsudok súd ani nenapíše. Fašista je človek, ktorého som popísal v úvode.
Kotleby vždy len klamú, argumenty nemajú:
a) Čaputová plánuje konanie Hajtovej po svojom návrate zo zámoria riešiť. „Pani prezidentka sa od spomínaných vyjadrení ostro dištancuje, nesúhlasí s takýmito prejavmi, považuje ich za neprípustné. Sama volá po väčšom rešpekte v spoločnosti. Po návrate z Valného zhromaždenia OSN v New Yorku bude situáciu riešiť,“ informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec.
b) Prezidentka SR Zuzana Čaputová pre jej nevhodné vyjadrenia zriadila disciplinárnu komisiu.
c) Henrieta Hajtová z tlačového oddelenia prezidentskej kancelárie, ktorá zverejnila hanlivé vyjadrenia na adresu Národného pochodu za život, odchádza z kancelárie.
Danko, Fico...
Máš asi na mysli, že mestské zastupiteľstvo hlasovalo o jeho synovi na riadnom zasadnutí. Zatiaľ čo prevrátený lavór vodca zamestnal svojich príbuzných priamo...
Rozdiel je zamestnať niekoho v mestskej firme bez schválenia zastupiteľstva, inak by konateľ mestskej firmy letel - a rozdiel argumentovať na schôdzi zastupiteľstva a nechať slobodne hlasovať poslancov o akceptovaní návrhu alebo nie.
P.S. Autobusy prestávajú jazdiť kvôli nevýhodným dodatkom zmluvy, ktoré podpísal Kotleba. Neklamte, kotleby.
Nesprávne.
a) Mor? Nuž tak vznik sa predpokladá niekde na stepiach v centrálnej Ázii.
b) Rozdiel je v tom, že zatiaľ čo v komunistickej Číne sa nákaza šíri vďaka ich "chúťkam" a zdravému stravovaniu - psy, cibetky, atď - z tržníc, kde zvieratá priamo zabíjajú, tak španielska chrípka vznikla v čase vojny.
P.S. To je fajn, že vieš, aké bolo vtedy Anglicko. A tušíš, aké čisté bolo vtedy Rusko?
Čo má NAKA s nejakým Putinom? To má riešiť všetkých fašistov, čo tu denne nadávajú Američanov, Západ a podobne? A ešte sú tak tupí, že si neuvedomujú, že my sme súčasťou Západu, od nepamäti.
"daňový podvod"
Stíhanie súvisí s operáciami, pri ktorých si Daňove firmy vzájomne predávali napríklad počítačové programy či poradenské služby, za čo následne žiadali štát o vyplatenie vratiek DPH. Na tieto obchody upozornil už pred pol rokom týždenník Trend a Nadácia Zastavme korupciu.
„K obchodom nevedel daniarom ani elitným policajtom z NAKA doložiť iné doklady, ktoré by potvrdzovali reálne podnikanie týchto firiem. Aj preto podľa záverov vyšetrovania bola povaha týchto obchodov „vytvorená bez hospodárskeho opodstatnenia, iba s cieľom vytvorenia daňovej výhody“, informovala vtedy nadácia.
Máš všetkých pokope?
Pretože "vodca" Kotleba zamestnal svoju rodinu priamo. Lunterovho syna schválilo zastupiteľstvo. Prestaňte neustále klamať, kotleby.
Nesprávne.
Španielska chrípka sa do Ameriky a do Ázie rozšírila v priebehu roka 1918. (predpokladá sa, že zo Španielska, preto ten názov - aj keď záznam existuje z francúzskeho lazaretu z konca roku 1917)
Je to prezidentská zmluva, vláda nemôže sama ukončiť proces ratifikácie. (aj keď vládu vyzve parlament)
Zdravotnícke zariadenia na to určené nie sú - ibaže by si vedel o tom, že obom diagnostikovali duševné ochorenie a musia sa podrobiť liečbe. (drž sa faktov)
Čiže autor/autorka v blogu nenaznačuje, že hrozí občianska vojna, pretože vraj Kiska a PS/Spolu platia niekomu 15 či koľko Eur? Odporúčam prečítať si vyjadrenia rómskeho aktivistu k takýmto primitívnym klamstvám. Nie na facebooku, ale v normálnych médiách.
Mimochodom, kotlebovskí agitátori posplietali dve rôzne akcie.
Aha, takže to je argument - že ty si videl video, v ktorom spuchnutý nácek niečo hovoril? Veď stačí predložiť kópie trestných oznámení, uznesenia vyšetrovateľov.
Odporúčame