Materiálne hodnoty môžeš vytvárať aj v totalite, bez duchovných k zmene nedôjde.
Materiálne hodnoty môžeš vytvárať aj v totalite, bez duchovných k zmene nedôjde.
Predsedu parlamentu Andreja Danka (SNS) príjemne prekvapilo ocenenie Milady Horákovej. Všetci vyznamenaní si podľa neho ocenenie zaslúžili svojimi životmi.
Premiér Pellegrini ocenil výber vyznamenaných. „Je to prierez osobností zo všetkých súčastí nášho spoločenského a kultúrneho života.“
Akých súdov? Ty máš asi nejaký osobný problém, je tak? Jasne ti píšem, že toľko konaní nebolo a Harabin teda dokázateľne klame. Ak tomu nerozumieš, ja za to nemôžem. Ale trolluj ak chceš, nebudem si ťa všímať.
Na žiadneho nebohého nekydal a pozostalých kontaktoval, odškodnil.
Ja ti nič nevnucujem, len píšem svoj názor na základe toho, čo tu bolo 12 rokov.
Veď Hlavné správy to musia vedieť najlepšie. Majú profesionálnych novinárov, investigatívne tímy, medzinárodnú spoluprácu a podporu.
Lepší každý jeden z nich ako zlodej, klamár a pokrytec, s nejakou hlavnou radkyňou za štátne v posteli a na služobkách. A čo sa týka Pellegriniho, ten je nesvojprávny a nemá žiadnu podporu.
Prezident nezvyšuje dôchodky, to vie snáď každý priemerný dôchodca.
Skóre 15:0 dokazuje len známu vec - Harabin je klamár.
Ešte aj ten pápež podporuje Istanbulský dohovor.
Hlboká myšlienka. Ešte stále Žitnému platíte za takéto vyjadrenia "experta"?
Volebné heslo Smer-SD: "ZODPOVEDNÁ ZMENA"
Takže vedie 15:0...Nevadí, že toľko disciplinárok voči nemu nikdy nebolo.
Evidentne má inteligentných priaznivcov.
Zuzana Čaputová - 870 415 / 1 056 582 hlasov
Ivan Gašparovič - 876 061 / 1 234 787 hlasov
Gašparoviča volilo s biedou len slabých x% voličov - podľa tvojej logiky.
Bláha píše niečo o zúrivosti z dôvodu kritiky, opovrhovaním každým, kto má iný názor? Slušná projekcia.
Keď to bude takto pokračovať, tak budeš od Blahu onedlho čítať, že Čaputová sa vlastne verejne vyjadruje len preto, aby mala vysokú sledovanosť na Facebooku a bola opäť zvolená do NR SR za Smer.
Žiadna "Slovenská štátnosť" neexistuje. Možno ešte tak "slovenská štátnosť". Ale ani to nemá nič spoločné s príhovorom prezidenta na Nový rok. Príhovor je vždy pohľadom na uplynulý rok a popisom očakávaní v tom nasledujúcom.
Odporúčame