stranger ty máš tak hlúpe argumenty, že pochybujem o tvojej svojprávnosti. Keď si objednáš jedlo v kvalitnej a vysoko hodnotenej reštaurácii, tak ti ho prinesú otrávené? A ostatným nie? Alebo každý dostane kvalitu?
stranger ty máš tak hlúpe argumenty, že pochybujem o tvojej svojprávnosti. Keď si objednáš jedlo v kvalitnej a vysoko hodnotenej reštaurácii, tak ti ho prinesú otrávené? A ostatným nie? Alebo každý dostane kvalitu?
Je úplne jedno, čo hovoria politici. To isté hovorí Fico už celé roky. Napriek tomu si všetci tie prieskumy objednávajú, pretože vedia, že majú zmysel.
Ak tomu veríš, nedaj si to vziať.
Prieskumy zverejňujú odpovede respondentov. Solídne agentúry, ktoré tu pôsobia už veľa rokov, nemajú dôvod podvádzať. Prišli by o renomé a nikto by si ich prieskumy neobjednával.
Hlupáci ako Danko chcú výsledky zatajovať pred voličmi, ale politici si ich budú naďalej objednávať práve u zavedených agentúr. O niečo väčší hlupáci si myslia, že sa tým niekomu pomstia. Pravda je však taká, že sa pripravia o reálny stav preferencií v danom čase. Namiesto toho budu absorbovať somariny z facebooku a Hlavných správ.
Ono je to vlastne dobre, pretože v dobe blackoutu (50 dní) sa môže stať, že sa voliči preskupia a hlupáci typu Danko z parlamentu raz a navždy vyletia. Ktovie.
Agentúry realizujú zákazku pre toho, kto si prieskum objedná. Vidím, že nechápeš, čo píšem tak sa už nabudúce neunúvaj. Na vysvetlenie: A mnohokrát nie sú nadšení tí, ktorí prieskum zadávajú.
Agentúry vykonávajú pre tých, ktorí si objednávajú prieskum. To je snáď normálne. Napríklad ministerstvo, strana Smer-SD a podobne. A mnohokrát nie sú nadšení. Naproti tomu Sopko sediaci v košickom paneláku, na Hlavných správach kopíruje Aeronet, Sputnik a podobne.
Prieskumy zverejňujú odpovede respondentov. Solídne agentúry, ktoré tu pôsobia už veľa rokov, nemajú dôvod podvádzať. Prišli by o renomé a nikto by si ich prieskumy neobjednával.
Hlupáci ako Danko chcú výsledky zatajovať pred voličmi, ale politici si ich budú naďalej objednávať práve u zavedených agentúr. O niečo väčší hlupáci si myslia, že sa tým niekomu pomstia. Pravda je však taká, že sa pripravia o reálny stav preferencií v danom čase. Namiesto toho budu absorbovať somariny z facebooku a Hlavných správ.
Ono je to vlastne dobre, pretože v dobe blackoutu (50 dní) sa môže stať, že sa voliči preskupia a hlupáci typu Danko z parlamentu raz a navždy vyletia. Ktovie.
Na konci rakiet sú háčiky, ide len o sofistikovanejší rybársky prút.
„Keď bol internet pomalý, vedela som o Rusku málo,“ hovorí Anastasia Olejnikovová, žena v domácnosti. Vďaka rýchlemu internetu vie toho o Rusku oveľa viac, je z toho však smutná: „Je depresívne myslieť na to, čo sa stalo s našou krajinou.“
Mohli by zakázať aj myslenie. Tomu sa hovorí úpadok spoločnosti. Pomaly, pomaličky úplne zbaviť občanov možnosti kritizovať a protestovať.
Robert Fico prihral od roku 2006 skupine Penta 12 nemocníc.
Smer výdatne podporuje Pentu už 12 rokov. Primátori a župani za Smer popredávali nemocnice Pente. Zo smeráckeho Pašku a jeho rozvetvenej rodiny spolu s Machom sa na úkor zdravotníctva stali multimilionári, bývajú v Mestskom parku v nebytovom komplexe. Len jedného už dobehla karma.
Nie je to prvý ani posledný krát.
Matovič mal pravdu, Fico bral od Bašternáka úplatok v podobe neštandardne nízkeho nájmu v nadštandardnom byte.
Ak hlúpy Danko a všetky politické strany 50 dní pred voľbami ukončia predvolebnú kampaň, potom to bude vyvážené. Politická kampaň je určite väčšia manipulácia, ako zverejnenie odpovedí ľudí na otázky.
Odporný charakter. Nezmenil sa.
Glváč nenaťahuj to, nikto ťa nechce.
Odporúčame