Rusi nemajú čo na Ukrajine robiť. Sú to votrelci a okupanti.
Rusi nemajú čo na Ukrajine robiť. Sú to votrelci a okupanti.
To je typické pre Rusov. Mierotvorca Putin, ktorý celý čas vyzbrojuje teroristov v Luhanskej a Doneckej oblasti. Teraz po Minsku potrebuje všetky pozície opevniť a vytvoriť zamrznutý konflikt.
Len aby to zasa nebolo civilné a o pár hodín ste nemuseli všetky správy popierať, súdruhovia separatisti......
Nie nejdem. Na zvrátenú frašku podnecovania nenávisti nech idú len náboženskí fanatici.
Trhy už Rusku prestávajú veriť, investori odchádzajú
Zacharčenko už môže pochodovať do Haagu.
Rozumné firmy v Rusku obmedzia investície, a tak je to v poriadku. Bliakať Rusi teraz už môžu iba do médií. Musia sa najprv polepšiť.
Kozlov je len Bláha v ružovom. Treba si od neho niečo najprv prečítať a potom písať o jednoduchých ľuďoch, chlapče.
Odporúčame