Kozlov píše o Chávezovi, putinovi. Nestojí za reč.
Kozlov píše o Chávezovi, putinovi. Nestojí za reč.
Čo to tu trepete o špine proti Rusku, rusáčikovia? Alkoholizmus riešila už v minulosti priamo ruská vláda, bohužiaľ, nie úspešne. Čo vám vadí na tom, keď niekto napíše o Rusku pravdu? Ruský štatistický úrad vydal správu, a tá je verejne prístupná. Nečítajte to, keď vás to trápi, rusáčikovia.
Povstalci "oslobodia" Mariupol, aj keby mali povraždiť všetkých civilistov.
ozbrojencov a zbrane, však to blbci sami priznali
Súčasná ekonomická kríza v Rusku sa ešte zhorší a bude trvať dlhšie než predchádzajúca hospodárska kríza z rokov 2008 a 2009. Povedal to dnes na Svetovom ekonomickom fóre (SEF) vo švajčiarskom Davose podpredseda ruskej vlády Igor Šuvalov.
uniforma/nášivka
pre rusofila žiadny rozdiel
uniformy NATO neexistujú, to sú dobrí tupci-povstalci
Tak má študovať históriu, alebo to nepotrebuje? Robíš zo seba dementa.
Kto iný? Jasne že Ukrajinci, tí boli na čele sovietskych vojsk, oslobodili Európu.
ruská čvarga dodáva ľudí a zbrane, ináč by už bol dávno kľud
si len troll
My na to máme zo zákona nárok.
Rusom to zakázal rovno súd.
a ešte tu niektorí oslavujte ruskú mentalitu blbci
Lavrov klamal vtedy, klame teraz.
Lavrov tvrdil už v roce 1994, že Rusko nemá s krveprolitím v Grozném nic společného, viz kopie novin zde: https://pbs.twimg.com/media/B73VHoyIAAE3fCa.… a dnes všichni vědí, že Groznyj nechal rozbombardovat Putin, přičemž do čela země posadil teroristu Kadyrova...
Nikto nám to nedokázal? Už ani nie je nutné, ten chumaj sa priznal sám.
Druhy pilier je OK, problémom je zákon o jeho vyplácaní. Ficov problém.
Odporúčame