Toto je prosím výkvet národa, o ktorom média "musia" písať. Vulgárny primitív a plastiková nána, ktorá má vďaka nešťastnému detstvu pomýlené hodnoty.
Toto je prosím výkvet národa, o ktorom média "musia" písať. Vulgárny primitív a plastiková nána, ktorá má vďaka nešťastnému detstvu pomýlené hodnoty.
Zbytočná otázka. Nezmení sa k lepšiemu nič, ale na tlačovkách to súdruhovia už nejako zdôvodnia.
Ján Valko je jednoducho nenahraditeľný.
Najprv ho Fico tlačil na šéfa ÚVO, potom na hospodárstvo, a nakoniec ho pretlačil na riaditeľa SIS. Ten človek ale musí byť odborník...
Počiatek zaplatí za 100 miliónovú vilu 40 000 daň, spolu s Ficom ešte za 600 000 hodinky aspoň takých 80 000 daň. Počítané v slovenských korunách.
Kaliňák, Počiatek a Kažimír každý rok 1 000 000 € za príjmy z podnikania. Tak by to správne malo byť, podľa sociálnych demokratov. Dúfam, že nespanikária.
Znáženie trestov = dekriminalizácia. Pri dávke pre vlastnú potrebu sa nebude už jednať o trestný čin.
Teraz sa v Kopřivnici vyrába skoro 80 modifikácii typu T815 - samozrejme musia spĺňať predpis Euro 2 nielen pre civilné používanie, ale i vojenské. Základom týchto typov sú prepĺňané osemvalcové vznetové motory s medzichladičom stlačeného vzduchu (Intercooler) a plne synchronizované prevodovky. Postupne však technici museli zhospodárniť tieto kedysi tak smädné motory. Ale podľa požiadavky zákazníkov, v Tatre do svojich vozidiel montujú aj motory Deutz, Detroit Diesel, či Cummins. Ale na prianie aj automaticku prevodovku. Takým vyznamným reprezentantom je model Liwa, vojenský špeciál, navrhnutý podľa náročných požiadaviek armády Spojených arabských emirátov. Toto vozidlo obstálo v tvrdej konkurencii mnohých zahraničných chýrnych značiek. Pre Tatru ide o kontrakt na dodávku 1127 vozidiel. Tatra má ešte 9 dcérskych spoločnosti, ktoré jej patria na 100%.
Počúvaj Holeš, a vieš ty vôbec, o čom píšeš? Asi vieš, veď za prachy od sponzora Smeru iné ani písať nemôžeš.
Ten blbec ani nevie, že to patrí pod OSP. Spolieha sa na Harabina.
Čo ty vieš, čo je to nátlak. Nepreháňaj to s aktivitou, nič za to nedostaneš.
Keby s takým programom vystúpil na Slovensku, tak by ho za vajcia do prievanu zavesili zbohatlíci Počiatek, Slota, Mečiar, Paška...
Preboha, čo tu riešiš kapitalizmus? Veď vďaka nemu majú sociálni demokrati a iní komunisti peniaze. To vôbec nie je téma dnešného dňa. Je potrebné prijať tvrdšie zákony. Žiadny socialistický tajtrlík to nevyrieši vyššími daňami. 99% milionárov je bystrejšia a šikovnejšia ako on, ale to mu asi nedôjde. Proste vylízanec.
Veď to Fico niekoľkokrát naznačoval. Stačí prezrieť archív.
Treba si uvedomiť, že akékoľvek nepoctivé peniaze má riešiť trestný zákon. To je to isté, ako keby sme vrahom predávali zbrane drahšie.
Som vedel, že Kočner je ten najčestnejší, treba mu veriť :)
To je taký istý blbec ako Hranol. Alebo to len hrá pre svoju svoloč, čo je pravdepodobnejšie. O škandáloch s akciami a nespravodlivosti má hovoriť a vyšetrovať ich polícia, nie nejaký socialistický tajtrlík.
Pre ficoidov:
- kazdu privatizaciu by musel podla novely Ustavy schvalit prezident
- nejedna sa o privatizaciu, ale o odpredaj sprivatizovaneho podielu jeho vlastnikmi
- Miskov nikomu nic netlaci, cesky miliardar tlaci na Francuzov a Nemcov
Holeš, ale vôbec ti nevadí, že táraš? :) Nevadí, Smer platí, tak makáš.
Ktože je autorom tejto hlúposti?
Žiadna koalícia, žiadne média. LEKÁRI na čele s KOLLÁROM. Odporúčam upratať si pred svojím prahom.
btw, čo na to tieňový šéfredaktor Kaliňák, spokojný?
Odporúčame