Nič v zlom, Repa, ale píšeš sprostosti.
Práveže potraviny a lieky sú dnes najdrahšie, preto je to pre dôchodcov asi ten najlepší variant.
Alebo chceš do spotrebného koša nahádzať lacnú elektroniku?
Ľudia, zamyslite sa najprv, než niečo napíšete.
Nič v zlom, Repa, ale píšeš sprostosti.
Práveže potraviny a lieky sú dnes najdrahšie, preto je to pre dôchodcov asi ten najlepší variant.
Alebo chceš do spotrebného koša nahádzať lacnú elektroniku?
Ľudia, zamyslite sa najprv, než niečo napíšete.
josezuna
"Všetci na tomto blogu útočia na súdruha Fica, Maďarov a Cigáňov."
Najprv si ujasni, čo je to blog.
Dúfam, že konečne to prejde. Kaník sa o to snaží už niekoľko rokov.
Každý tu nadáva na Rómov a ich živnosť (rodenie detí), ale napriek tomu sa nájdu blbečkovia, ktorí budú kritizovať tento návrh zákona. Z princípu, pretože im je prednejšia "farba" než podstata.
"Na jednej strane je evidentné, ako si poslanci Smeru, ktorí sa obrátili na Ústavný súd, snažia vyrábať zo sudcov svojich spojencov (pretože o platy v justícii tu ide predovšetkým). Evidentné a málo obhájiteľné."
Ďalej už nebolo treba písať. Citované vety sú totiž podstatou zvrátenosti Fica, Madeja a ich spriaznených amorálnych sudcov.
Bude to za prítomnosti médii, súdruhovia komunisti podo mnou, čo na všetko pindáte od rána do večera.
Aký máte problém?
Prosím vás, nepleťte sa do niečoho, čo je pre vás španielskou dedinou.
ponevádž,
vyhrážanie sa trestným oznámenim je kvalifikovateľné ako trestný čin vyhrážania.
Tak sklapnite, alebo to oznámenie podajte.
Napísal si: "takto ktosi z večera do rána zmenil verejnú voľbu na tajnú a neviem, či sa o tej zmene v nr hlasovao"
Veľmi presne ste napísali jednu jedinú vec, a síce, že neviete. Isteže sa hlasovalo, platný rokovací poriadok NR SR umožňuje na návrh 15-ich zmeniť spôsob voľby. Zvolili si tajnú voľbu. Pár dní predtým Fico povedal, že pogratuluje Čentéšovi, keď bude zvolený v tajnej voľbe. Môžete sa k jeho avizovanej gratulácii pripojiť.
Vanda Vavrová asi nebude príliš kovaná v práve, že? Nevadí, hlavne že píše.
Isteže sa hlasovalo o tajnej voľbe na návrh 15-ich poslancov.
To, že ste o tom nič nepočuli ešte nič nznamená.
dominik6000
Červená banda hrá nechutné divadlo.....
Nezabúdajme kto sa to vzdal tajnej volby naposledy. Trnka, a prečo?
Je ovládaný politikmi a koná na príkaz politikov....
Lekári?
Mal som tú česť stretávať sa s týmito ľuďmi častejšie, ako mi bolo milé. Môžem zodpovedne povedať, že až na pár výnimiek si svoje terajšie príjmy nezaslúžia. Ak chcú viac, musia zmeniť prístup k pacientom a presvedčiť svojich kolegov a socialistických pacientov, že peniaze nerastú na stromoch.
cezar - takže sudca "posúdzuje" fakty samostatne? Dovoľte mi pousmiať sa nad vašou naivitou. Asi o stave súdnictva neviete nič, alebo proste len píšete, pretože nemáte nič na práci. Skúste si občas prečítať nejaký rozsudok, vrelo odporúčam.
pre pozorného amora:
Pripravovaná zmena sa netýka len "bielych", tých sa týka iba okrajovo. Bolo by vhodné o nej niečo vedieť ešte predtým, ako sa vyjadríte.
Načo je dobré akékoľvek vyhlásenie k maďarskej ústave? Keby Rusko prijalo vyhlásenie k našej ústave, čo by sme urobili?
Ja len tajne dúfam, že si nikto z voličov (akýchkoľvek) naivne nemyslí, že kvôli nejakému vyhláseniu si akýkoľvek štát zmení svoju ústavu. V tomto duchu chápem, že sa strany a ich poskokovia musia zviditeľňovať a realizovať.
nina, nech sa páči, osviežte si pamäť, zrejme vám vynecháva:
Zdravotne postihnutí: Kaník bol lepší minister ako Tomanová
Bratislava 4. júna 2008 (TASR) - Situácia, v ktorej sa nachádzajú zdravotne postihnutí obyvatelia Slovenska, je v súčasnosti za ministrovania šéfky rezortu práce Viery Tomanovej horšia, ako bola za čias ministra práce Ľudovíta Kaníka.
Podľa Anny Rehákovej z Národnej rady občanov so zdravotným postihnutím (NROZP) sa na tom zhodujú viaceré organizácie združujúce takýchto ľudí. Povedala, že reštrikčné opatrenie voči zdravotne postihnutým (ZP) aké sú teraz, neboli za žiadnej vlády.
Má pravdu a normálny človek to určite vníma pozitívne. Naviac, opiera sa o údaje štatistického úradu, ktorému šéfuje Smerácka súdružka teta, čiže ťažko to možno spochybňovať.
čo ale považujem za dôležitejšie, tak sa zastavil morálny úpadok Slovenska.
Neviem si totiž predstaviť nič amorálnejšie, ako mať na čele štátu najvyšších ústavných činiteľov Gašparoviča, Pašku, Fica + Mečiara a Slotu, ktorých svinstvá sme mali možnosť spoznať už v deväťdesiatych rokoch.
Súdruh Kažimír opäť raz ukazoval nejaký graf. Zrejme podobný tomu, na ktorom už raz prezentoval prevratné zistenie, že za Fica klesla cena plynu o 90%.
Toto utárané chlapčisko dostalo otázku, čo teda robili vo vláde 4 roky, keď teraz II.pilier kritizuje a prečo to nezmenili podľa svojich predstáv. Chudák, úplne ho to vyviedlo z miery.
Byrs: Tak tak, ako je možné, že nebol komunista a nemá titul RSDr. Škoda, celkom dobrý by bol to poslanec Smeru RSDr. Vladimír Faič. Aj keď, čo si budeme nahovárať, najlepší by bol falšovateľ zákonov a kachličkár.
tamaron: Ústava je nad zákonom, ale vysvetľujte to komunistovi...
poloprofik - úplný amatér
Najprv si prečítaj, kto a v akej veci sa môže obrátiť na Ústavný súd. Naozaj nechápem, prečo píšeš takým sebavedomým spôsobom o veciach, ktorým evidentne nerozumieš.
Odporúčame