Dutá vŕba so Slotom súhlasí. Vraj má pravdu. Nemohla by teraz dutá vŕba vysvetliť obyčajným smrteľníkom, ako sa rozdávajú akcie SPP?
Dutá vŕba so Slotom súhlasí. Vraj má pravdu. Nemohla by teraz dutá vŕba vysvetliť obyčajným smrteľníkom, ako sa rozdávajú akcie SPP?
Kapitalizmus ti priniesol prácu a peniaze. Váž si toho a usilovne pracuj.
Fyzik Fízik nech sa obráti na svojho chlebodarcu a eurodarcu - Jána Slotu.
Vavrová s Krčmárikom to v noci opäť trochu pretiahli. Články by mali písať výhradne vtedy, keď sú triezvi.
Branislav Toma - novinárska špička.
Hneď v prvej vete sa chlapec istí, a napíše pre istotu pravdu = "Zamestnancov vo väčších podnikoch čaká po prijatí Zákonníka práce ZREJME viac roboty"
V nadpise teda mal novinársky elév napísať, že Zamestnanci ZREJME budú musieť pracovať viac. Ibaže by to nebol klasický článok, ale komentár, ktorý patrí do rubriky Názory.
Situácia sa vyostrila po tom, čo povinnosť financovať sociálne služby prešla v roku 2008 na obce a župy.
S dôverou sa obráťte na Tomanovú a Fica. Je to ich nápad, peňazí majú dosť.
Komunisti, bezchrbticoví, bez morálky. V tom si súdruhovia na bilboarde môžu podať ruky.
benteri: Prosím vás pekne, nepíšte bludy. To ste tu všetci komunisti alebo čo?
To kto vám nahučal do hláv, že zamestnávateľ radšej prijme nového pracovníka, ako keby sa s ním mal dohodnúť?
Viete vôbec, aké sú náklady na odstupné, zaučenie nového a ako je to právne komplikované? Nehovoriac o vytvorenej dôvere zamestnanca a zamestnávateľa. Neviete, pretože ste v živote nezamestnali ani psa. Začnite trochu rozmýšľať, zamestnávateľ sa samozrejme radšej dohodne a rád.
objektívny: Toľko argumentov ste mali v hlavičke, že ste to už nemohli vydržať?
Viete súdruhovia, už to nebude ako za Fica, keď sme za plyn platili o 90% menej. Poskok Kažimír vás o tom určite v televíznej debate presvedčil.
Aby ste mali na koho nadávať, komsomolci, tak na čele ÚRSO je Ficov človek. Aby to nestačilo, tak je zároveň pre istotu šéfom regulačnej rady, ktorá má ÚRSO kontrolovať.
No tak to netuším, mňa sa v živote nijaký "terénny štatistik" na nič nepýtal. :) Nie som zaujímavý. Čo sa týka tých magorov, ktorí čas od času otravujú babku s kadejakými ponukami na akcie, kde dostane zdarma darček, tak tých odrovnám otázkou, od koho majú telefónne číslo, či by mi mohli nadiktovať ich meno, číslo OP, a potom dať k telefónu ich nadriadeného.
Kto napíše, že zvrhlé boli sociálne podniky realizované Tomanovou, kde mali "sociálni" manažéri stotisícové platy a pár ponevierajúcich sa robotníkov minimálnu, je ohodnotený mínusovými bodmi.
Už ste sa súdruhovia niekedy pozreli aj do zrkadla?
"Miesto toho aby zvyšovali platy."
Klasická ukážka, typické komunistické myslenie. My budeme robiť rovnako, a vy (kto?) nám zvyšujte platy. Alebo ešte lepšie, budeme robiť menej, prípadne vôbec.
Pozdravujem Grécko.
Čo si už nepamätáte, ako súdruh Fico zatočil s nenažranými reťazcami a bankami?
A ty ako človiečik, chcel by si zmeny urobiť azda za jediný mesiac? Vymenuj mi zmeny, ktoré urobila Tomanová. (okrem toho, že pridali cigáňom)
Podľa teba je ideálny minister taký, ktorý neplánuje?
Pani/slečna/súdružka Hunková by mohla vymenovať tých "odborníkov", na ktorých sa odvoláva.
Škoda, že ich nespomenula.
To ale jednoduchších čitateľov asi zaujímať nebude, že?
O chvíľu ideme k babke. Kedže jej pravidelne robím nákupy, tak mám prehľad o tom, čo potrebuje, resp. čo by chcela.
Inak pohoda, ja Ti rozumiem, len Ťa to ťahá k tomu lesu, kam som Ťa včera zavliekol.
Treba si uvedomiť, že sa to snažia nastaviť tak, aby sa dôchodok ZVYŠOVAL o "dôchodcovskú" infláciu. Asi som zle začal diskusiu, veď už bolo neskoro.
Autorovi komentára - Repovi - to ešte asi stále nedošlo. Dôchodcovská inflácia je výhodnejšia, pretože berie ohľad na zvyšovanie cien "NAJ" produktov, resp. produktov, ktorých cena najrýchlejšie stúpa. A tými su práve potraviny. Čo je - sama uznáš - určite výhodnejšie, akoby sa mal brať koeficient podľa "stúpajúcej" ceny prehrávača MP3 alebo 16GB Flash disku.
Chápeš?
A k životnému minimu či dávke hmotnej núdzi sa radšej nevyjadrujem, pretože nás slávny Ústavný súd v tichosti zamietol podanie, v ktorom sa napádala obrovská disproporcia medzi sumami. Samozrejme, vládli komunisti (Smer), tak to nikto ani nemedializoval.
No a teraz si zoberte, že by im odmeny nedali.To by bolo kriku!
Zneužívanie a zdieran zmstnancov a podobné kydy.
Ak ste počúvali súdruha Fica na tlačovej konferenci, tak sám povedal, že ľuďom treba dať.
Ja som síce proti odmenám v prebyrokratizovanej štátnej správe, ale Počiatek dával na odmeny viac peňazí, tak mi príde infantilné, keď to teraz komunisti zo Smeru kritizujú.
No ved to neurčujem ja alebo ty :)
Je to makroekonomický termín, konkrétne u nás: http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=16080
Ale aby som ťa nezaviedol do lesa, ja som ten výraz použil len obrazne, nemyslel som jeho makroekonomickú kategóriu.
Určite nebudeme pre dôchodcov stanovovať navyšovanie dôchodku podľa ceny lyží alebo MP3 prehrávača.
Repa na jednej strane trepe, že z dôchodcov niekto robí občanov II.kategórie, na druhej strane si musí byť sám vedomý, že oni naozaj sú INOU kategóriou. To ale neznamená, že musí hneď písať o diskriminácii. Občania sa bežne pre účely štatistiky delia na kategórie. (pohlavie, vek, sociálna vrstva, vzdelanie,atď)
Odporúčame