Tak uz nam bloguje aj clovek, ktoreho spolocnici dostali za Fica exkluzivitu pri dodavani zdravotnickych potrieb a sluzieb? O zneuzivani rokovacieho poriadku NR SR pise clovek, ktory bez problemov akceptoval vysvetlenie Slotu, ktory sice v NR SR nebol, ale Rafaj zariadil?
Clovek, ktory bez skrupuli oznamil, ze by aj nabuduce konal protiustavne a pozmenil zakon schvaleny Narodnou radou Slovenskej republiky. Clovek, ktory byva v NEBYTOVOM priestore uprostred Mestskeho parku? Paska, nechapem, kde beries taku drzost. Skoda, ze sme samozvanych komunistickych "filozofov a estetov", dnes socialnych demokratov, nenaucili robit po revolucii manualne.


