Kubánsky minister rokoval vo Washingtone o zranených diplomatoch
Viluškovi :
Keby som napísal že ste debil tak by som urazil debilov.
Keby mali USA záujem na zistení príčiny resp. zariadenia tak to mohli už dávno urobiť. Práve USArmy bežne používa zariadenie napr. v afganistane ktoré sa zmesti do bežného malého kufra alebo aktovky ktoré zachycuje zvuky o všetkých frekvenciách, analyzuje ich a využíva napr. na zisťovanie zdrojov zvukov a napr. na smerovanie odvetnej palby. To zariadenie môžete kúpiť aj v čechách.
Takže čo im vlastne prekážalo zistiť o čo ide? Nič, a tak každý dokonca aj posledný slovenský ci+gáň vie že to poškodzovanie je vlastne bluf a la USA vid chemické zbrane v Iraku. Skrátka USA si našli casus beli. Dokonca ani CIA by sa k takému tvrdeniu neznížila lebo by ju celý svet vysmial ako neschopasov.
Len tomu nerozumiem prečo sa vaším príspevkom verejne zhadzujete - vy ste určite masochista.