Kotleba by bol hlúpy keby sa spájal so zločincami lebo za ich zločiny a špinu by bol zodpovedný aj on a celkom určite by to mafia zariadila elko tak isto ako to v mafii funguje - zašpinia u ruky od krvi tj od zločinu
Kotleba má čas - ved celkom určite vie že platí moc korumpuje a nikto nie je proti zvodom moci imúnny teda ani jeho straníci - lebo ak teraz vyhrá voľby BBkraji tak sa mu konjukturalisti do strany pohrnú a napokon skončí tak ako komunisti ktorí napokon mali v strane straníkov a nie komunistov ktorí bez zaváhania odkývali všetko čo im vedenie navrhlo - tomu sa hovorí demokratický centralizmus.
Kotleba si získava jednoduchých a obyčajných voličov ktorí jeho voľbou osobne nič nezískavajú a ktorých jediný cieľ je rodina a spoločnosť. Títo obyčajní ľudia nemajú čo stratiť len svoje partajokratické okovy


