pupušenkovi :
za škody zodpovedá ten ktorý ich spôsobil a to sú vaši nadriadení z USA GB, F Talianska a za analolezeckej asistencie bratislavskej vládnej politickej čvargy ktorá rozkladala a bombardovala líbiu pod názvom arabská jar.
Tam si pýtajte náhradu za dlhy ktoré mala líbia. Ale kedže slovenskí politici sú strčení NATO papalášom do analu že im ani šnúrky do topánok už netrčia tak ich ani nenapadne si pýtať náhradu za líbijské dlhy.
Zasa ste sa pustili do kecania. Plukovník kaddáfí ako osoba nemal voči ČSSR a aj slovensku žiadne dlhy, mala ich Líbijská Džamahíria - teda štát. Takže na plukovníka Kaddáfiho slovensko nemá žiadne pohľadávky.


