Mali ihned začať stavať galeriu aspoń v tých úsekoch ktoré teraz zabetonovali.
Mali ihned začať stavať galeriu aspoń v tých úsekoch ktoré teraz zabetonovali.
mojmírovi :
bud ste načisto ohlúpol alebo neviete čítať.
dubakovi :
problém je v tom že všetky strany to od prevratu slubovali a nikdy to nedodržali. Takže ich sluby sú nielen nehodnoverné ale je to vlastne otvorený posmech z voličov ktorí ich budú voliť a preto každý rozumný volič takýmto slubom týchto strán neverí ale sa sa im vysmieva.
silent hillovi :
viete o tom že by sa nejaký politik za svoje činy hanbil? Ja nie.
dubakovi :
od kotlebu nič nečakajú - nič im neslubuje len to, že nebude kradnúť, rozhadzovať peniaze daňových poplatníkov a nebude ich utláčať.
to ako keby ste dali časť svojho hlasu vreciam zemiakov podporovaným koalíciou. Zrejme si neuvedomujete že máte len tie práva ktoré vám dajú partajokratickí politici.
Navrhujem aby odborári vyhlasili štrajk za zvýšenie miezd.
zamatovi :
práve že tí čo idú voliť kotlebu to majú už dobre premyslené a prežuté a vidia že iná reálna možnosť kde by svojimi hlasmi nepodporili partajokratických zločincov neexistuje.
O pozemkoch na dialnicu je to notoricky známe stačí ked sa pozriete do prislušných registrov KN v nadväznosti na to že SPF vládli madari. Vy ste doteraz nepochopili ako ten systém funguje? Lutujem vás. Ten kto je svojprávny vie ako systém funguje a vie aj to, že hlavnou úlohou represívneho aparátu je ochrana a obrana partajokratického systému a jeho členov. Nestačia notoricky známe a preslávené výroky : Skutok sa nestal ?
len chudáci a nedospelí si robia obraz podľa nejakých oficiálnych médií.
Ja verím tom,u že občania BBVUC budú mať zdravý úsudok a nebudú voliť vrecia zemiakov bohato podporované a financované z peňazí scudzených občanom slovenska a EU politikmi z bratislavy ktorí sú prefláknutí svojou zlodejinou a daňovými podvodmi ako i týždennými leteckými služobnými cestami za účelom návštevy a uspokojenia manželky.
Je to jasné - jablko nepadá a daleko od stromu alebo aký otec taký syn. Keby nebolo politiky tak by sa jeho otec neuživil.
Som za to aby sa platilo v závislosti od :
- odjazdenej vzdialenosti
- triedy alebo kvality cesty na ktorej sa jazdilo
- času kedy sa jazdilo
barakude :
Ja napíšem len jednu a postačujúcu vec :
nech sa zamestnajú alebo podnikajú a sami sa uživia bez dotácií a všelijakých príspevkov z verejných financií a eurofondov.
branovi :
vy nie ste cigáň - to potvrdzujete vašími príspevkami. Vy ste rom, ved ste to sám potvrdili. Keby ste prišli medzi normálnych cigáňov a povedali to čo ste napísali, tak by vás tak skopali že by ste ani zákrutu nevybrali.
O tom že ste rom svedčí aj vaše výrazivo.
portikovi :
váš problém je v tom, že ste sa zabudli a žijete ešte v období hlbokého socializmu ked o všetkom rozhodoval plán a nadriadený orgán.
Teraz rozhoduje o všetkom zákazník ktorý platí. Tomuto vy však nerozumiete a ani nebudete rozumieť pokiaľ sa neprebudíte zo sna direktívne plánovanej ekonomiky.
Pán Draxler ako politik celkom zabudol že :
Politika nemôže byť a nikdy nie je ľudská , politika je výkon moci v prospech seba a proti a na úkor tých ostatných.
To zabúdanie spôsobuje moc.
Nebolo by sa treba vrátiť k vysokozdvižným a pomalobežným motorom s plochým priebehom momentu krútiaceho?
je to neletálna zbraň ktorá sa vyrába a predáva v USA a používajú ju vojaci a policajti proti demonštrantom.
Takže iných osob na US veľvyslanectve sa to nedotklo To museli byť tí agenti ožarovaní na osobitnom mieste mimo USA veľvyslanectva. Zvukové vlnenie sa dá relatívne presne nasmerovať, tieto zariadenia má vo výbave USA vláda a polícia ako neletálnu zbraň na bojisku a proti demonštrantom. Tieto zariadenia sú vyrábané a sú dostať v USA.
Odporúčame