portikovi
vozidlo nie je klasifikované ako zbraň - za zbraň sa považuje všetko čo zosiluje útok teda aj policajný obušok a putá.
Ked sa policajt zámerne postaví pred auto a nedbá základných zásad opatrnosti a tak vyprovokuje vlastne trestný čin - nazýva sa to kriminalizácia spoločnosti a nik normálny okrem politikov a policajtov to nepovažuje za trestný čin.
Každý normálny človek predsa pred policajtami uteká - podozrivé by bolo keby neutekal. To by vypadalo že je ich bonzák.


