mojmírovi :
to váš názor ktorý vychádza z toho že občan je otrokom politikov. Nie je faktom že ten čo nemá vodičský preukaz nevie bezpečne a bezvadne riadiť motorové vozidlo. Skôr je faktom že veľký podiel tých čo vodičský preukaz majú nevedia ani správne zaparkovať.
Vina za zabitie je jednoznačne daná faktom strelcom, strelou, zbraňou z ktorej bola strela vystrelená. Za túto vraždu však nebude strelec potrestaný lebo politici uzákonili beztrestnosť takýchto činov. Nebudú predsa trestať svojich drábov.
Vaše morálne hodnoty sú také ked na rozkaz ste schopný vziať niekomu život a zdravie - teda ste taký ako tí čo na rozkaz vraždili židov, boľševikov a teraz vraždia v afganistane, sýrii a iraku.
Vy ste doteraz nepochopili základnú zásadu používania strelných zbraní.Kedže strelná zbraň je smrtiaca zbraň tak každý kto ju vytiahne musí rátať s tým že ked ju použije tak so smrteľným následkom. Zbraň nie je na strašenie ale na zabíjanie.


