Do nekonečna rásť nebudú ani keby sme mali celoštátnu gang-bang párty každý utorok.
Do nekonečna rásť nebudú ani keby sme mali celoštátnu gang-bang párty každý utorok.
Ľudia z vysoka sejú na vládu, pretože vláda z vysoka seje na ľudí, čo potvrdzuje každým vyjadrením každý člen vlády.
Keby prišlo na to, že přežije len alfa, Igojko by naraz cikal aj khakal od strachu. Samoľúby metrosexuálny a detinský psychopat je to.
Igojko urobil lockdown, aby mohol masivne testovat a hrať sa s ľuďmi na priepustky. Zase ide testovať, keď už povestná krivka nemá kam rásť a potom bude fjajej, že jeho testovanie lieči COVID. Neviem, či si história pamätá hlúpejšieho človeka pri moci. Odborníci s opačným názorom sú pre neho hlupáci. Neuveriteľné čo sa tu deje.
Ja mám taký tušák, že do budúcich volieb tu budú dve fuhrerove strany. Jedna pre hard core vymätencov a druhá pre tých "umiernených".
Tato komédia sa asi nikdy neskončí, lebo toto je vláda ukrivdených a uplakaných. To vyhovuje rôznym typom "symbiontov" ako sú Kollár, Sulík alebo Budaj.
No nič, evolúcia nakoniec všetko rozuzlí, lebo naivita môže byť smrteľnejšia než COVID-19. Veľa šťastia s bojováním za svoje práva a dôstojný život podľa vyhlášky.
To je príklad toho, keď z nenávisti nepočúvame čo nám niekto hovorí. Komunisti mali vždy pravdu v tom, že kapitalizmus hnije.
"na znak občianskeho odporu"
Táto vláda už niekoľkokrát napadla občanov SR, klamala a dokonca porušila zákony aj ústavu. Nejaké "znaky" tu nepomôžu. Máme do činenia s ozajstnými bláznami. Správajú sa ako roboti. Najinteligentnejšie, čo napadlo Kolíkovej na otázku či má matelko vrátiť titul bolo "Neodpoviem" ¯\_(ツ)_/¯
"Výnimku z testovania budú mať ľudia, ktorí prekonali ochorenie COVID-19 a budú mať potvrdenie nie staršie ako 90 dní."
Tipujem, že do 60 až 80 dní túto vládu thupcov postihne ďalšia záhadná vlna COVIDu, ktorá nebude ničia vina. Ale my budeme vinní vždy, ak sa nezahráme s malým nervóznym Igorkom na priepustky z väzenia. Už nám sľúbil kloktadlo namiesto paličiek, len aby sme sa s ním hrali.
Tak určiteeeee. U koľkých bol COVID-19 potvrdený inak ako AG alebo PCR testom nikoho netrápi.
Samozrejme. Tvrdohlavosť a odhodlanie presadiť svoju vôľu je hlavnou črtou každého psychopata.
Zápal pľúc určite nedostanú. Inštrukcie sú jasné. Bude to COVID aj keby jediným príznakom boli ploché nohy.
Akcia "Príď na paličku, odnes si COVID" pokračuje. Nevadí, že túto idhiotskú myšlienku si nik iný neosvojil, mentálna výbava našej vlády jej nedovoľuje prestať.
Chápem, teraz prišiel vaš čas kradnúť. Už sa teším, ako pojdete robiť smerákom spoločnosť do basy, keď vás ľudia poženú z parlamentu rovno za mreže svinským krokom.
To je roadny výkvet. Už sa tam rovno mohol prihlásiť aj Fico alebo Harabin. Kkd, aspoň zabitie by malo kandidáta automaticky diskvalifikovať.
Stačilo by napísať zoznam členov tejto vládnej koalície aj s fotkami a mať ho vystavený na každom štátnom úrade a vo volebných miestnostiach. Nech ľudia vedia, koho už nikdy nevoliť. Dôvera sa tak dá znovu získať veľmi rýchlo.
Blahoželám firme BioNTech k ich obchodnému modelu. Aj politikom a všetkým ďalším finančne zainteresovaným. S radosťou vám povedia, že aj keď ešte nevieme, či nenastanú nejaké komplikácie z dlhodobého hľadiska, vakcínu vám odporúčame, lebo potom posobíme zodpovedným hlavnoprúdovým dojmom.
Ak nastanú komplikácie, tak sori ¯\_(ツ)_/¯
Neboj, ty náš malý diktátorko, do apríla 2022 to možno s tým núdzovým stavom potiahneš a prekonáš trvanie vlády fajčiarky Radičovej.
Odporúčame