Blahoželám firme BioNTech k ich obchodnému modelu. Aj politikom a všetkým ďalším finančne zainteresovaným. S radosťou vám povedia, že aj keď ešte nevieme, či nenastanú nejaké komplikácie z dlhodobého hľadiska, vakcínu vám odporúčame, lebo potom posobíme zodpovedným hlavnoprúdovým dojmom.
Ak nastanú komplikácie, tak sori ¯\_(ツ)_/¯

