To má akože navodiť dojem, že za tejto blbovlády už do života zasahovať nebudú? Aký naivný musí ich volič byť ak tomu verí? Tajné služby odjakživa zasahovali do života vo vlastnej krajine aj v cudzine. Robia to všetky.
To má akože navodiť dojem, že za tejto blbovlády už do života zasahovať nebudú? Aký naivný musí ich volič byť ak tomu verí? Tajné služby odjakživa zasahovali do života vo vlastnej krajine aj v cudzine. Robia to všetky.
Samozrejme. Dnes už aj slepý vidí, že tie štatistiky sú nezmyselné, rovnako ako plošné testovanie a mnohé opatrenia. Švédi ani Japonci na tom nie sú o nič horšie ako ostatné krajiny a to nezaviedli žiadne drakonické opatrenia ani nevyvolávajú paniku.
Zároveň je zaujímavé, že sa jedná práve o koronavírus a že má takú širokú škálu symptómov. Akoby to bolo naschvál, pretože na koronavírusy prakticky nefunguje žiadna diagnostika spoľahlivo, okrem mikroskopického potvrdenia. Ani bunková kultúra sa na ne nedá použíť. Takže akékoľvek symptómy sa teraz počítajú za COVID ak vyjde AG test alebo PCR test pozitívny. To je šialenstvo a cesta do ekonomického a sociálneho úpadku.
Vyrobcovia a distribútori vakcín spolu s poisťovňami určite dostatočne motivovali tých "správnych" ľudí aby toto pokračovalo.
Dovolím si predpovedať, že neskôr "nezištne" ponúknu štátom ozdravenie ekonomiky a zdravotníctva formou privatizácie nemocníc, najmä tých lukratívnych častí. Zvyšok zostane štátu, čiže nám.
Presne ako kedysi s kotolňami, keď infraštruktúra, ktorú treba financovať a stále udržiavať, zostala štátna a peniaze za odber tepla išli privatizérom.
Jediná ako tak pravdivá štatistika by bola taká, ktorá sleduje hospitalizáciu a úmrtnosť symptomatických pacientov, u ktorých bola corona potvrdená technikou virálnej kultivácie (viral culture). Trvá to niekolko dní, ale je to jediná spoľahlivá diagnostická metóda.
Doterajšie štatistiky sú zavádzajúce a nepresné až do takej miery, že sú z medicínskeho hľadiska bezcenné.
Nespomínam si, že by sme sa niekedy už bavili, ake štatistiky sa tiež spoliehajú na AG a PCR testy. Kým nie je prítomnosť aktívneho vírusu v organizme dokázaná mikroskopicky, prípadne presnou zhodou RNA (ak je to vôbec možné), tak nevieme či človek zomrel na alebo s COVIDom. Pri PCR dokonca nevieme ani tolko, lebo ten deteguje aj fragmenty, čiže nemusíš mať ani celý vírus a PCR test ti povie, že máš.
Nerdi (99,99 % súčasnej koalície) by mali byť obmedzení na poradenskú činnosť. V žiadnom prípade by im nemalo byť zverené riadenie krajiny ani samosprávy. Sú rodení a vychovaní aby pomáhali, nie aby riadili a rozhodovali o morálke či spravodlivosti. Navyše všetci majú nejakú vážnu traumu z detstva spôsobenú výchovou v bubline mimo reality väčšiny.
Ako to s tým súvisí? Chlapec si nevie obhájiť svoju logiku a ja mám ísť umývať pitevňu?
Ty si určite poistovák :D
Na koronu u nás zomierajú len tí, ktorým to na základe vlastného uváženia, PCR testu alebo AG testu určí obhliadajúci lekár prípadne patológ.
Inak povedané, nikto s určitosťou nevie, kto umrel na koronu alebo s koronou.
Medzi sobotou a nedeľou bol Nový rok?
Povinná hladovka 2 týždne. Ani okná nebudeme môcť otvoriť aby sme nenakazili blížneho svojho. Pán farár Krajčí to zabezpečí.
To je pre stgu nižšie.
Isteže. Pred týždňom sa stretli a dnes sú kvôli tomu mŕtvi. Inú báchorku nemáš?
Takéto výkyvy poukazujú na nejaký problém s dennými počtami úmrtí. Takže kým to spriemerujeme, mali by sme zistiť, prečo sa tie počty tak divoko líšia.
Vodka+Bromhexin efektívne lieči iba bežnú triezvosť. Kto by si tým liečil COVID?
Piatok 0, sobota 67, nedeľa 204.
Nikomu sa tie počty nezdajú zvláštne?
Ľudia nepotrebujú, aby im politici hovorili čo majú robiť aako majú žiť. Ak si nesvojprávny, kľudne rob čo ti povie Matovič alebo niekto iný. Čoskoro zostarneš, zomrieš spokojný s tým, ako si sa vyhol zodpovednosti za vlasný život a budeš mať pokoj.
Vždy to tak bolo, aj to tak bude, kým budú ľudia ľuďmi. Vláda tu nie je na to, aby bhuzerovala občanov, ale aby v ich záujme spravovala veci verejné. Preto každý vládny zásah do práv a slobôd treba patrične "odmeniť" protestami, demonštráciami a samozrejme voľbami.
Nenávisť nerdov je ako detská nenávisť. Je bezhraničná a svätí všetky prostriedky. Lučanský je spojený s Ficom a to nerdom stačí ako dôvod na nenávisť a gestapácke zaobchádzanie. Herci budú vždy kopať len za tých, u ktorých majú istotu že ich štatút výnimočnosti neporušia. Woke liberal nerds pri moci sú pre hercov spasením.
Odporúčame