Tak určiteeee. Teraz keď má človek nejaké problémy, tak sa pripíšu predchadzajúcej nákaze COVIDom. Veď prečo nie, keď opak sa dokázať nedá. Hotové náboženstvo.
Tak určiteeee. Teraz keď má človek nejaké problémy, tak sa pripíšu predchadzajúcej nákaze COVIDom. Veď prečo nie, keď opak sa dokázať nedá. Hotové náboženstvo.
Ciže "Zápal srdečního svalu, chlopní ledviny, játa, střeva, nervový systém, mozek" čaká všetkých?
O pár dní na titulnej stránke Šárky s putami na rukách a koženou bundou na hlave :D
Obidva systémy sú o tom istom. Len v kapitalizme ľudí klamú slobodnou vôľou a v socializme spolupatričnosťou. Udáva, súdi a plánuje sa v oboch.
Otče náš, ktorý si v Amerike,
posväť sa meno tvoje,
príď vakcína tvoja,
buď vôľa tvoja ako na verejnosti, tak i v súkromí.
Bubu naše každodenné daj nám aj dnes
a odpusť nám nenosenie rúška,
ako aj my odpúšťame rúškovým extrémistom,
a neuveď nás do pokušenia žiť,
ale zbav nás zdravého rozumu. COVID.
Neboj, oni zase vytiahnu nejaké účelovo interpretované štatistiky, ktoré potvrdia, že prichádza Sodoma a Gomora.
Určite "nakazených"? Nemôžu to byť aj ľudia, ktorí nedávno prekonali COVID?
Ty zjavne nechápeš čo ten tvoj štatistický údaj znamená.
"V MINULOSTI NÁM UROBIL VEĽAKRÁT RADOSŤ, no od pádu na TdF v roku 2018, už nie je taký dravý "
Keby nikdy nevyhral, tak aj tohtoročné výsledky by z neho urobili na Slovensku hviezdu. To len vy a vaše očakávania vytvárajú dojem, že už nemá výkonnosť a treba sa lúčiť.
Áno, takých správ tu už bolo a pitva odhalila, že tí ľudia mali buď rakovinu alebo iné problémy, prípadne bolo taktne zamlčané akí boli obézni. Niečo podobné sa stalo aj v CZ. Až keď rodina zosnulého tridsiatnika dala povolenie, šéf kliniky oznámil, že dotyčný mal rakovinu, ktorá mala priamy vplyv na jeho bunečnú imunitu.
1. Klameš. Nikto inak zdravý na covid nezomrel.
2. Kvôli bezohľadnosťi takých ako si ty umierajú ľudia, ktorí by nemuseli, pretože sa nemôžu dostatočne hýbať, čo podrýva ich zdravie, nemôžu sa stretávať, čo podrýva ich mentálne zdravie a mnohí sa kvôli tým bezohľadným opatreniam jednoducho nedostali k zdravotnej starostlivosti a umreli.
3. Predispozície k obezite sú mýtus farmaindustrie, aby si obézni ludia mohli povedať, že za to nemôžu a kupovali lieky. Tých, co majú choroby spôsobujúce obezitu, je mizivé promile medzi obéznymi.
1. Keď ma niekto ohrozuje, tak sa pred ním chranim.
2. Kvoli ochrane absolutnej menšiny trpí omnoho viac ľudí.
3. Špeciálne k obezite, ktorá je jedným z najväčších faktorov pri ťažkom priebehu a úmrtnosti, je na zamyslenie, či si tí ľudia zaslúžia od spoločnosti takúto obetu, keď si zjavne doteraz nevážili vlastné zdravie.
Pekné foto. Takto sa robia tie výtery? Tak potom už chápem, ako sa corona šíri. Ujo v skafandri dobre každého pochytá a je vybavené. Možno za to berie bonusy od Astra Seneca a iných.
Kks ale všetci dramatizujete, akoby prišiel posledný a na základe slabých výkonov prišiel o zelený dres. 1. Bol brutálne penalizovaný, 2. spadla mu retaz v sprinte, 3. Ide na Giro. Sa pozrite s akým časom jazdí Sagan a s akým Bennett. Veď ten je skoro posledný.
LOL, ešte dobre, že vieš, prečo by čínska armáda niečo robila.
Každý človek s obezitou, rakovinou, srdcovým ochorením a inými vážnymi zdravotnými problémami postihujícími imunitu a dôležité orgány by mal dodržiavať všetky covidové nariadenia a obmedzenia.
Všetci ostatní sa môžu vrátiť k normálnemu životu bez rúšok a bez odstupov. V nemocnici všetci s rúškami.
Nazdravie!
Len v USA v období 2018-2019 umrelo na sezónnu chrípku 50000 ľudí.
Odporúčame