To je dobre. Radšej predávajte hrozno a hroznovú šťavu. Nechápem prečo z takého chutného plodu robíte tie odporné št.ny, ktoré voláte víno.
To je dobre. Radšej predávajte hrozno a hroznovú šťavu. Nechápem prečo z takého chutného plodu robíte tie odporné št.ny, ktoré voláte víno.
Idhijót na fotke chytá bez rukavíc tetu čo testuje ľudí. To nevymyslíš.
Idú mu zaviesť erekčný implantát a vyrovnať nejaké vrásky.
To záleží od toho, na akom závažnom zranení sa s lekárom dohodne.
Upokojte sa, poznám sa s pracovníkmi nemocnice. Kollárovi nič nie je okrem toho, že sa zľakol a trochu to s nim zatriaslo. Dostane pekné odškodné a pôjde inseminovať nejakú igelitentnú krásavicu niekam do luxusného hotela.
A čo sa tým testovaním, aj keby bolo spoľahlivé (ale nie je), má vyriešiť?
Slováci sú ako číňania. Vedúci zavelí a slovač stojí v pozore.
Video...
- Už ste zachytili aj nejakých pozitívnych?
- Ano.
- A koľko?
- Takí traja, štyria.
:D
To znie naozaj dôveryhodne, keď pri tejto bezprecedentnej médiami sledovanej akcii nevedia ani či boli pozitívni traja alebo štyria.
Teraz to štatisticky extrapolujú na celé Slovensko a vyhlásia prvý stupeň ohrozenia. Kto vystrčí päty z domu, bude namieste zastrelený, poliaty kyselinou a pochovaný v atómovom reaktore. Matovič to bude považovať za svoju najväčšiu devízu v politickom boji.
Lebo chodiť k doktorovi je slovenská tradícia. Normálni ľudia sa rozprávaju o živote, o zábave, o biznise a slováci len o politike, o chorobách a o liekoch.
Šírenie strachu a dezinformácií je predsa základ modernej žurnalistiky. Vo svete sa nedeje toľko spravodajstva hodných vecí, aby sa všetky médiá uživili ich zverejňovaním.
Ako zodpovedný občan vyhlasujem k zákazu vychádzania aj zákaz vetrania. Nechcete predsa nakaziť susedov cez vaše otvorené okná.
Dúfam, že náš trnavský spasiteľ vyhlási úplný zákaz vychádzania. Nikdy neviete, kde na vás môže tá zákerná korona číhať.
Korona môže byť dokonca aj na vašom balkóne, alebo na chodníku či sedieť na konári v lesoparku. Aj zákaz vychádzania je málo. Mali by sme si všetci úplne zaizolovať okná. Byty sú dosť veľké na to, aby v nich bolo vzduchu aj na 10 dní. Kto má malý byt, alebo veľa dýcha, ten má smolu. Ale predsa musíme nejako ochrániť chorých a starých a nepreťažiť nemocnice.
Už si vtlčte do tých tvrdých hláv, že chorí a starí sú budúcnosť Slovenska a preto ich treba chrániť na váš úkor. A keď budú vakcíny, tak si treba pichnúť hneď dve, aby ste neochoreli na COVID ako Fernando Gaviria dvakrát.
Odborník A: Musíme nájsť spôsob, ako ochrániť ľudí pred vírusom.
Odborník B: Nech všetci nosia na verejnosti rúška a udržiavajú rozostupy.
Odborník C: Ja mám nápad! Donúťme všetkých, aby navštívili to isté miesto.
Odborník A a Odborník B: Hahahahahahaha, bhlbhec!
Matovič: Začína trojdňové pilotné testovanie. Všetci si nastúpte a navštívte to isté miesto.
Som sa zabudol poďakovať Matovičovi, že nám povolil vychádzky. 100 metrové špagáty pojdu teraz na dračku.
„Denne zomiera v nemocniciach 18 ľudí a tento trend bude pravdepodobne rásť,“
Na COVID-19? Ešte je pri moci horko ťažko len rok a už klame.
21.10. udajne zomrelo 17 ludi. Deň predtým zomrelo 0. Medzi včerajškom a 15. októbrom umrelo 44 ľudí. To je v priemere 7,3 človeka na deň a to ani nevieme, či naozaj umreli na COVID.
Zatiaľ to má opačný efekt. Ceny nehnuteľností stúpajú ako počas ekonomického rozmachu a stavebné firmy si nevedia lockdown vo svete vynachváliť. Všetci pracujú z domu a preto robia prístavby a zariaďujú si kancelárie.
Je zaujímavé, ako číňanom nič neveríme, ale keď tvrdia, ze otestovali multimiliónové mesto, tak to berieme ako svätú pravdu.
Odporúčame