To je doprá správa ked sa ten kremelsky potkan stazuje
my ten dazdnik potrebujeme ako sol. my mame s rusakmi zle skusenosti od roku 1945
To je doprá správa ked sa ten kremelsky potkan stazuje
my ten dazdnik potrebujeme ako sol. my mame s rusakmi zle skusenosti od roku 1945
Predpokladám že hovoríš o Putinovi.
Skús to po sebe prečítať. A potom sa zamyslí. A počítaj. Koľko krajina zarobí peňazí. Koľko minie. A počítaj s perspektívou 50 rokov.
Ale prosím naštuduj si čo je štátny rozpočet. Čo ho tvorí. Aké sú výdavky. Čo jevDPH čo je HDP
Ampotom nápis príspevok.
Stretli sa dve polointeligente a neschopné vemena. Matovic a Sutaj.
Gottwald bol stolár
Bilak krajčír
Tiso farár
Tupci vo funkciách je blaho pre sprostý narod
1 dieta z 1500 je hermaftodit
A teda preco to ma byt v ustave?
Ludia v tranzicii maju uveden vzdy pohlavie pred tranziciou
Preco v Ustave?
Same aj ze ludia su cicavce?
Regiony budi lepsie vtedy ked sa znozo administrativny pocet obci a ked sa da viac pravomoci krajom. Ale to fico nikdy nedovoli. O kraji ma rozhodovat lraj a nie vlada SR. Ta nech sa stara len o bezpecnost zakony justiciu
Ja milujem Fica, halooooo!
najmensie platy
najdrahsie potraviny
ziadne investicie
zdravotnictvo, skolstvo, uinfrastruktura jak v 19 storoci
ale budeme mat v Ustave 2 pohlavia
dufam ze sa ti v rusakove zije dobre
Slovensko sa prepadlo na posledné miesto v reálnej mzde
ale budú dve pohlavia v Ustave
a vyššie platy pre politikov
ale stále platí: Ja milujem Fica, haloooo!
Rusi chceli byť za tri dni v Kyjeve kam smerovala obrovská kolóna. Ale nevyšlo im to. Rusko napadlo Gruzínsko Moldavsko.
Áno. Ak Slovensko vystúpi z EU a NATO Rusko ho napadne. A Orban si zoberie juh. Keby Pobaltcke štáty neboli v nATO tak vrah Putin by tam už dávno poslal svoje vojsko
Referendum má pravidla na Ukrajine platí Ústava. Keď u nás sa rozhodne Zitny ostrov spraviť referendum tak ho venujeme Maďarsku? Tak to funguje? Prečo ľudia z okupovaných oblasti utekajú na Západ a nie do Ruska?
Rusom môže veriť len blázon.
neviem o com pises. skus definovať
akych ma Fico spojencov?
skus
Na strane kapitulacie je len Rusko a Cina
25 krajin EU je na strane spravodliveho mieru
nikto sa snami nebavi- spomen jednu oficialnu navstevu nasho kolaboranta sudruha Fica
A Babis? Babis vie velmi dobre ze Cesi russakom nikdy nezabudnu zotrocenie po 1948 a okupaciu 1968.Takze Babis nikdy nebude kolaborovat s ruskymi vrahmi
Fico nebol ani v Parizi ani v Londyne. Ked je v Bruseli, tak stoji sam v kute. Opytaj sa tych co su tam.
Je to aj v slovenskom záujme
je to v záujme civilizovanej Europy
Lebo taká krajina ako rusko s vrahmi na čele musia videeť, že je tu sila na ktorú nemajú.
Najviac sa mi paci že tupí voliči pelefica tlieskajú Trumpovi a nadávajú na EU. Tomu Trumpovi ktorého cla najviac poškodia Slovensko.
Na koho sa súdruh Fico obráti? S kým bude chcieť tobit obchod? Aké fabriky a inštitúcie sem prídu?
Milí peleficovci. Máte to v hlave upratané? Viete koľko foriem je tu zo západu? Viete s kým najviac Slovensko obchoduje a odkial má najviac peňazí?
A súdruh prezident venčí psa a užíva si vilu. Ako to povedal Fico? Ukážkový pár buzerantov
V čom nemá Šimečka pravdu?
Fico nás vedie preč z EU. Alebo tomu tak nie je?
Kto sa s nami baví v EU?
Kam nás pozývajú?
Pomáhajú nám štukine zmeny v diplomatických službách?
Ako sa spráávame k spojencom?
Ako sa vyjadrujeme k našim partnerom a susedom?
Koho zo spojensov navštívil premier a šťuka? Aký je výsledok?
a prečo máme dlhy?
Fico vedie krajinu preč z EU
Lídri jednajú o jej budúcnosti a Slovensko tam nemá zastúpenie. Fico rozbíja diplomaticky zbor. Ženie Slovensko do izolácie. A časť tupcov mu tlieska. Lebo nevie že 80% investícii je zo západu. Akékoľvek vylúčenie u novej Európy bude znamenať koniec Slovenska.
Odporúčame