Počkáme na obštrukcie počas súdu a na verdikt generálneho cyklistu, sem tam aj prokurátora
Počkáme na obštrukcie počas súdu a na verdikt generálneho cyklistu, sem tam aj prokurátora
Ty si naozaj taký tupý alebo len verklikujes sutajove žvasty
V Rumunsku sa vyjadril Ústavný sud
V Gruzinsku a Moldavsku protestujú ľudia. To čo je normálne v demokratických krajinách. Ale vy špinavé ruske prostitútky by ste radi potlačili iný názor. 50% ľudí na Slovensku má plne zuby ficapeleho. Pošleš nás preč? Zákaze nám vyjadrit svoj názor?
Kolaborant putinovsky
Psssssssst
Oni si udelili amnestie
On je čistý jak ľalia
Lustrácie Kuciaka a novinárov sa nestali
V Česku
Tam mali od rozpadu krajiny 2 riaditeľov katastra. My aspoň 15. A z toho 14 roky vládol smer
Smerohlas je hrozba Slovenska. A po bratrickovani sa z kremelskym vrahom je ta hrozba reálna.
Už ste rok pri moci
Spravili ste si všade audity a dali na to kopec peňazí
Okrem demokracie demokracie a kultúry zatiaľ ste nič nespravili
Ten šašek na ministerstve vnútra dokázal zhovädiť pasy a spraviť ofiderne nákupy
Keby ste pracovali v korporate už dávno by ste boli na ulici. Po roku vlády už mali byt prijatebopatrenia aby štátne weby neboli napadnuté. Skúste si zavolať ITckarov z bánk. Poradia a spravia. A lacno.
No a tu správu SIS si aj so svojim podareným synacikov čo pichal vidličku do čela a nechal si 120% na pomstu do svojej zadnice
SIS je tu už roky na službu takým ako Meciar Kolár a spol. Ale až gasporovci ju stiahli na dno. Lexa vám závidí.
Ozaj aj váš kamarat a vrah v jednej osobe sediaci v bunkri kremla povedal že je za tým Brusel. Tomuto neverí ani take embryo jak bombicko fasisticky
ruskí politici na čele s putinom sú obyčajné špinavé prostitutky a vrahovia
Aj Slovensko je Brusel.
Tu je vidieť kam dospela kolaborácia Fica a tých 4 obdivovačov toaletného papiera a párkov v moskovskom obchode
Tupý rusky kolaborant
Dúfam že nosiť ruske oblečenia máš ruske auto rusky mobil aj počítač
Chod na červené námestie s papierom A4 kde bude napísané že chceš mier na Ukrajine. Do 2 minút si v base.
Ale snívaj o ruskej diktatúre. Svoloč
Tak okrem vyše 600 psychiatrovi psychológov už aj vyše 600 akademikov sa vyjadrilo k výčinoch toho kremeľského kolaboranta
Keď k tomu prirátame umeleckú obec, študentov
Ale fico je spokojný.
Jaaaaaj. Nedošlo mi.
Dakujem. Socialisticky koncentrák tu nechceme
Vyhráža sa premiér. Premiér je agresívny. Sutaj tak isto. Volíme psychopatov a agresívnych neschopakov. Ti nikdy nespravil ja fungujúce demokratické inštitúcie. Oni len budú podplácať svojich voličov minatmase dane na 13 dôchodky a podobne hovadiny. Len aby ich zvolí znovu. A potom to tu tak aj vyzerá.
inak, čo je to za krajinu, kde bezpečnostná rada štátu vie kto s kým chcú spraviť prevrat na Slovensku a tieto osoby ešte nie sú zatknuté?
alebo pravdou je to, čo všetci tušíme. Fico čerpá od Jakeša a hrozí nám imperialistickými agentmi z USA, ktorý chsú zničiť naše socialistické zriadenie. A samozrejme mu v tom pomáhajú protisocialistické (protislovenské) živly.
tak sa treba pozriet do venezuely. Z prosperujucej Krajiny pravili bolsevici jak fico (Chhavez a Maduro) krachujucu krajinu s najvacsou kriminalitou a chudobou v Juznej Amerike
hrozí len to že na námestí bude viac ludí
fyco má v gatiah ísť do Kyjeva a má v gatiach plné námestie slušných ľudí
a možno fyco vie že provokatéri a fašisti Vrah za Vraha alebo občiansky tribunál niečo chystajú na demonštrácii a miesto toho aby ich zastavil tu šíri bludy
psychiatri nepovedali diagnózu, ale my si ju vieme domyslieť. Takú mal aj Matovič.. ale ten nebol až taký vagabund
Za socializmu kedy som študoval a pracoval to bola denná dávlka komunistov v novinách a televízii:
zahraniční agenti chcú rozvrátiť našu socialistickú vlasť a výdobytky pracujúceho ľudu vedeného komunistickou stranou československa
a tak ako dnes aj vtedy tomu veľa ľudí verilo
my čo sme chytili rakúsku televíziu sme v nemom úžase rozmýšlali, kde sú tie socialistické vymoženosti a výdobytky
blbci aj jakeš a bilak ešte v januári 1990 splietali o zahraničných agentoch
jak keby im fyco z oka vypadol. on musí byť nejaký klon týchto dvoch
čo im nezabudne? to je vyhrážka? otvorene a vereh´jne sa vyjadril
nie ako zlodej an polovníckej chate kde je Pelegrini podla Fica ukážkvým buzerantom
kde musia dostať von Kováčika
kde Kočner nesmie prehovoriť
kde pichajú vidličku
kde sa chcú pomstiť
a vida
kamaráti obvinení a obžalovaí dostali amnestie
fico chodí za vrahom, lebo vie že je to pomsta 50% národa
fico sa vyhráža vystúpením z EU lebo viíe že sa mstí 50% národa
fico vymýšla o prevrate lebo vie že je to pomsta 50% národa
fico zavádza špeciálne dane a odvody lebo vieže je to pmsta šikovným Slovákom, kde jeho voličstvo nepatrí
mám pokračovať?
Korčok nezabudne, ale ktrčok neslubuje pomstu a nepichá vidličku do čela
a týmto sprostostiam má kto veriť?
ten človek sa načisto zbláznil
ani Hitler by to lepsie nevymyslel. žil som za socializmu. aj komunisti zakazovali a každý iný názor bol nepriateľský
ty si úbožiak jak tvoj mylovaný fyco
už viac ako 630 psychiatrov podpísalo vyhlásenie
Na polovníckej chate hovorili o pomste. tak je to tu. mstia sa celému Slovensku
snáď sa tie slová z chaty nenaplnia vo všetkom a mladý gašpar nezapichne tú vidličku do čela ako sluboval
lebo zatial všetko plnia do bodky
pomsta a zlo spojená s neschopnosťou a diletantstvom. to je vláda smerohlasu s kapitánovcami
Za socializmu kedy som študoval a pracoval to bola denná dávlka komunistov v novinách a televízii:
zahraniční agenti chcú rozvrátiť našu socialistickú vlasť a výdobytky pracujúceho ľudu vedeného komunistickou stranou československa
a tak ako dnes aj vtedy tomu veľa ľudí verilo
my čo sme chytili rakúsku televíziu sme v nemom úžase rozmýšlali, kde sú tie socialistické vymoženosti a výdobytky
blbci aj jakeš a bilak ešte v januári 1990 splietali o zahraničných agentoch
jak keby im fyco z oka vypadol. on musí byť nejaký klon týchto dvoch
Odporúčame