My sme tak nepodstatná krajina že keď nás pripojí tak si to Európa ani nevšimne ani tých 2 mil migrantov čo utečú.
My sme tak nepodstatná krajina že keď nás pripojí tak si to Európa ani nevšimne ani tých 2 mil migrantov čo utečú.
Nemas argument. Máš len nechutný plač pokakaného premiéra ktorého cieľom je šíriť zlo a pomstu
Poľovnícka chata vypovedá o jeho charaktere
Je to bezcharakterný rusky kolaborant.
No to áno. Šanghaj ale aj Hongkong sú plne západného tovaru. Aj fejkov aj originál. A sedlacky Rus alebo Ruska milujú veľké nápisy Gucci…
Akurát nerozumiem prečo zapadne značky a nie východne alebo teda ruske! A možno aj nejaký ten slovensky kroj a krpce.
A ten Fico tam nevybavil mier? To tu už nikto nič negarantuje? Náš kolaborant je pokakaný ísť do Kyjeva ale vrahovi bozkáva ruky.
Ale že ich je až 48% to svedčí o niečom inom.
Sutaj si neužívali ani Vianoce a premýšľa ako vypustí ďalšiu hlúposť zo svojich úst
Zostrihané. Alebo možno obviní Simecku.
Tupým voličom smeru to. Ide stačiť.
Myslíš ruSSku verziu histórie? Rus vedel len slopať rabovať a klamať.
Putin môže. Fico a ficini sa mu budú klaňať a pchať do anusu.
Vojnovy zlocinec a vrah. To je ten kremeľský krpaty potkan.
Keby boli ruskí špióni nechovali by sa inak.
Kolaboranti.
Zo západu berú peniaze a klaňajú sa vrahovi z východu.
Toto prekonava aj psychopata Matoviča. Fico za 14 rokov doviedol Slovensko do žumpy
Navsteva vraha v kremli a rozhovor tupej moderatorke
Rozhovory pre tupe konspiracne media
Fotka s kaprom
Sutaj minister
Impresionista akademickym maliarom podla akoze ministerky
Nakupy drahCh aut stoliciek za 1400€ lietadla vystavna nemocnice pre papalasov renta zvysene platY papalasom
SMER a ich spojenci
Kolaboranti
A odkial ho berú ostatne krajiny EU?
Netrep
S vrahom sa nevyjednava.
Ostatne si pochopili . Fico je kolaborant jak Tiso. Bratrickovat sa s agresorom. Tiso Bilak Husak Jakeš …..Fico
14 rokov vlády. A krajina smeruje do zadnice. A ešte k tomu ruskej.
A odovzdal aj pozývací list?
Nič nevybavil lebo ten krpaty potkan v Kremli nemá páky na potrubie vedúce cez Ukrajinu.
Fico je jak Bilak.
Jak Tisovi? Hachovi? Quislingovi?
Orban je taký istý jak Fyco. Hanba Európy.
Primitivna je tvoja obhajoba Fica a jeho psychpatickych výčinov. Fico ohrozuje bezpečnosť Slovenska svojim klananim sa vrahovi.
My mame spojencov na západe. My sme západná civilizácia. Nie súčasť sovietskeho koncentraku
Tiso kolaboroval s Hitlerom. Fico s Putinom. Obaja s masovými vrahmi.
Milovníci fyca vylizte si zadnicu
Fyco je nielen zlo a pomsta. Fyco je hanba
Ale ten doktor bol stúpenec AfD.
Ozaj. A teraz čo? Ideme vysťahovať všetkých predavačov kebabu a doktorov zo Slovenska? Lebo nie sú kresťania ale moslimovia?
Minuly týždeň som sa odtiaľ vrátil. V pohode. Krásne trhy. Výborná atmosféra.
Ale chápem že človek ktorý bol najďalej nanzemplinskej šírave to nepochopí
Kolaborant. Nic ine.
Ozaj. A ako ho dovezie?
Takze teraz treba poslať preč zo Slovenska všetkých cudzincov?
Odporúčame