na protesty chodia ludia dobrovolne
kde by doslo fica dobrovolne podporit 40000ludi?
na protesty chodia ludia dobrovolne
kde by doslo fica dobrovolne podporit 40000ludi?
sedlák, ktorý by mimo politiky umrel od hladu
stolička za 1400€ - nakupil stovky
Autá za 900000€ (cesi maju superby)
Formule 1
MS vo futbale
a treraz ten uboziak leti do Mnichova. Sakurat ked tam hra Slovan. Ozaj a preco nejde na ligu do Michalovbiec? Vsak je odtial
a takehoto komunistu ludia volia
Voličstva Fica len potvrdzuje prieskumy o vzdelanosti národa. Tupý narod je Ficova radosť.
Ale vec Havlicek ti tam dotiahol Slováka
Bakoš chyba prvý zápas. Detto Pecararo. Ale mal si ich v západe somSNV a NR. Aj Zvolenom. Tak o com tocis. Chceš povedať že hracom sa nechce? Tak máj gule a posad ich.
Neviem kto to je. Ale primitivizmus tohto fasistu a pošuka ťažko niekto dosiahne. Možno občiansky tribunál. Ale ti nie sú až tak agresívni ako toto prasa ktoré sa vyhráža ženám.
Mne už nie. Mne zarobil maximum a. Chvíľu som v dôchodku
Chudáci mladi.
Lipták je primitív.
Si tam na to aby si moderoval. Mal si to Ficovi pustiť ešte raz. A nie nechať sa vtiahnuť do jeho monológu. Ten nech si hovorí zo zlatej vane voVietname alebo Moskv
Ešte šťastie že mne už na druhý pilier nestiahnu títo zlodeji smeracki.
Kúpte mu indulonu a šup šup do Ilavy. Tam môže hajlovat.
zaujímajú ta zisky všetkých výrobcov liekov?
vieš kolko ich predpisujú slovenskí lekári?
nevadí?
aloe v starom zakone bolo aj mnohozenstvo
nebolo by spatne to dat do ustavy
nemas odpoved? dosli noty od timura estoka?
dement jak dement
vrah ako vrah
mozu tam byt obaja. najlepsie v polohe 69. aby sudruzska delegacia zo slovenskej sovietskej republiky pod vedenim sudruhov dlahu fyca semafora gasparka, ako aj zvazakov glucka, mazguta mohli spachat bukake ked sa tam pojdiu klanat
chorý človek.
asi pri atentáte padol na hlavu
a je to teda muž, alebo žena? lebo fico chce mať len muža a ženu
bolo dobre ze odisiel do Moskvy
a bolo zle ze sa vratil
Všimol som si že v EU stále platí demokracia
len dvaja pošukovia putinovskí nevedia že diskusia je súčasť demokracie. a nie vyhrážanie a trucpodnik
nieto ruské kydy si nechaj pre seba
nikto nie je okupovaný
okrem teda časti Ukrajiny, Gruzie, Moldavska....
Tak slús odpovedať:
Čo s deťmi ktoré sa narodia s oboma vonkajšími pohlavnými orgánmi?
Otázku o chromozómoch položím až po odpovedi na tuto otázku.
Odporúčame