ani knihy
ani divadlá
ani obrazy
ani sochy
nič nepotrebuješ. len murára a chleba.
tak si predstavuješ národ? Bez kultúry?
ani knihy
ani divadlá
ani obrazy
ani sochy
nič nepotrebuješ. len murára a chleba.
tak si predstavuješ národ? Bez kultúry?
Takže Slovensko nepotrebuje galerie? a už vôbec nie SNG?
Takže Rakušaci by mali zavrieť Albertinu
Francuzi Louvre
Spanieli Prado
...
tak nejak?
a čo teda ľudia, ktorí sa narodia s oboma vonkajšími pohlavnými orgánmi? Podľa Ustavy nebudú existovať?
takže SNG treba zmeniť na krčmu?
Bol si tam niekedy? Videl si nejakú výstavu?
Netreba nám teda žiadnych zamestnancov v galeriach a upratovačky už vyberú nejaké obrazy?
a načo sú nám herci. do fabrík!
a načo je nám vôbec umenie?! nám stačí fico!
Bravo vy dvaja kultúrni géniovia M+Š
teraz sa vrhnite na SND
hlúpi a neschoní. brutálna kombinácia
Máš pravdu PPP. ty sa nepodielaš na páde vlády, lebo si jej súčasťou
Plníš príkazy precedu
SIS treba rozpustiť a založiť nanovo
ale gašparko zabúda, že aj v SIS sú určite normálni ľudia, ktorí neslúžia smerohlasackému režimu a odkladajú dôkazy
doma bude aj chodiť v hortyovskej unioforme a v EU si navlečie boratovky v duhových farbách
ale oni hajlujú vo vani alebo vírivke
a precedovia v zlatej vani
aký zločin spáchala opozícia
skús nám prezradiť
rusov treba pacifikovať každým možným spôsobom
bud sa naučia kultúrne a demokraticky žiť, alebo nech sa vrátia do stredoveku, oplotia a dajú pokoj
Bližšie eurá ako ruble
Lajoš vie že sa nemôže stále zahrávať
Netrep. Samozrejme že tam boli. Ale to fycove číslo je vycucanene z prsta pre jeho tupých voličov
Takých jak ty
Havlíčkova koncepcia? Jedna prehra za druhou. Doma. Ale doviedol Slováka.
Klamár a podvodnik
On môže tupým voličom povedať že aj 110% bolo Ukrajincov a oni mu to zožerú
Verím že sa raz dostane pred súd. A ten nech rozhodne. Nie amnestie v parlamente a servilny minister spravodlivosti ktorý prepustí aj zločinca z basy
A ak by bol nevinný tak aj tak nebude môcť chodiť slobodne po ulici lebo by cítil to opovrhnutie
Lebo jeho porucha je vážnejšia. Igiho aspoň pricetni politici odstavili
Robovi drukuje každý zo smeru aj hlasu. A géniovia okolo semaforu detto.
Bella ľudí z malých dediniek dosiahli obrovské úspechy. Lekári. Vedci. Umelci.
Ale tento maly zakomplexovaný chlapec z Budkoviec je prototypom sedlacika ktorý v živote nič nedosiahol svojim rozumom a znalosťami. Robil nejakého plateného diskusneho trola a plnil príkazy šéfa. To robí doteraz. A pri tejto činnosti si kupil dom v najlukratívnejšej mestskej časti Bratislavy. Drahé hodinky. Luxus. Nákup stoličiek pričom jedna stojí 1400€. Auta za 170000€. Technika od firmy bez obratu. Trápne pasy čo vyzerajú jak omaľovánky. Zásahy v kluboch kde nič nenašli, pričom každý vie kde sa naozaj díluje. Keby žil v 70tych tak by to bol typicky zvazak a udavač.
Robo búďet borďeľ?
Ty si psycho jak Igi
Akú vulgárnosť som použil?
Odporúčame