čo čakať od sedlákov ruských primitívnych?
čo čakať od sedlákov ruských primitívnych?
A kde sú nacisti v Europe?
No podstatne je že ostatne slovenské kluby sú úžasne a žnú jeden úspech za druhým.
Takze je rusofób?
V 1945 nám do išli totalitu väzenie neslobodu
V 1968 nám na tankoch ukázali že nesmieme opustiť ich totalitná a neslobodný režim
Zobrali si cudzie územia okolo seba
Vyhlasujú že Európa sa má vrátiť pred 1990
My sme nepriateľská krajina
Vyjphlasuju že budú pokračovať v expanzii
Ale on je rusofob
Rusi si špiny a okupanti. Komunisticko fasisticka svoloč. Putin je vrah a Lavrov jeho štetka. Tchuraci
Bratislava je hlavne mesto a dedinou ju robia iba takí ako ty. Sedláci
A so tejto ríše chudoby a zla idu v januári naši kolaboranti. Možno aj s pozývacím listom
No vrchol kolaborácie je návšteva počas vojenskej prehliadky okupačnej armády.
Trhy v Brne sú fajn. Ale čo sa týka jedla na Bratislavu nemá.
Varené vino. A dobre. 3€. V pohode ceny
Nože daj odkial pochádzaš.
A ty si si neotvoril stánok a nedal ceny take aby si nebol svina?
Hovorim ze mas mindrak a problem s chapanim pisaneho textu
Porovnavaju sa trhy. Argumenty som ti dal
Pisal si ze Bratislava je skareda. Pytam sa v com. A ty furt porovnavas. A co vlastne chces porovnat? Ja si nedovolim porovnavat napriklad Kosice Presov Trnavu s Mnichovom Barcelonou Bilbaom Mardeillom Portom…. Naco? Kazde mesto ma svoju atmosferu. Svoju historiu. Svoju architekturu.
Takze skus co je skarede v Bratislave
Navstivil som vsetky okrem juhoslovanskych a dvoch pobaltskych.
Neviem co je na Bratislave skarede. Skus mi povedat
tieto drísty si nechaj pre seba. Nikto nespochybnil protiustavnosť ich krokov
bola celosvetová pandemia a aj ked je matovič psychopat, všetky nariadenia bioli v zmysle našich zákonov
konieckoncov ani ten trápny chudák kotlár nič nevyšetril, nedal žiadny podnet ani na políciu ani na prokuratúru ani na US
tieto bludy čo tu píšeš je niečo na urovni občianskeho tribunálu v spojení so smeráckymi hlúposťami
chodím tam pravidelne. žiadny väčší problém som nemal.
športovať chodím tiež, takže stretnutia na trhoch mi nijak neublížia
nikto nikoho nenúti
alebo si otvor stánok a predávaj za svoje ceny
smerácky pucflek v pásikavom obleku zastrašil policajtov. KLen nech nechajú pokoj našim ludom
teraz smeráci zastrašujú lekárov
smerácky pomstychtivý preceda zastrašuje novinárov
smerácki kultúrni nímandi na ministerstve kultúry zastrašuju pracovníkov kultúry
už len čakám kedy v januári nejaký smerácky pucflek nechá v špinavom a zaostalom suSSákove pozývcací list.
Alf bolo inteligentný charkter
sutaj estok je atrapa na politika a neschopný minister. akurát že vie poslúchať fica
že sa nedohodol so Seligom, že sa nesnažil utiecť so zlomeným zubom k zubárovi, že sa nezamykal v byte, ako ten slaboch a klamár Danko
ak iekto porušil zákon tak máme OČTK
nepredpokladám, že ak by vyhrali demokratické strany následujúce volby, tak by spravili zákony ktoré budú amnestovať tých, ktorí ich porušovali
nepredpokladám, že ak by vyhrali demokratické strany následujúce volby, tak by minister spravodlivosti pustil z basy už odsúdeného zločinca, trebárs aj za spreneveru peňazí za MOMky
demokratické strany nešijú zákony pre svojich ľudí ako strany z ruským nádychom typu oba smery sns a pošukovia z republiky
Odporúčame