ano otroctvo aké sme tu mali od roku 1945 kedy nás okupoval Kremel bolo nechutné a za to si každý bolševik zaslúžil nakopať do zadku a niektorých aj zavrieť.
a ked sme chceli niečo lepšie tak sem tie špiny ruské dorazili na tankoch a začiatok slobody krvavo potlačili
z ruska ešte nič dobré nedošlo. rusko je teror a otroctvo. a to je jediné čo vedia exportovať
a kto sa stretáva pravidelne s Lavrovom je kolaborant
kto chce ísť na oslavy 9 mája alebo nenavštíviť špinavcov na sankčnom zozname je kolaborant

