ako utápajú zisky? čo to znamená utopiť zisk?
a ty čo robíš so svojim ziskom?
ako utápajú zisky? čo to znamená utopiť zisk?
a ty čo robíš so svojim ziskom?
skús vysvetliť pojem libtard
alebo odstavením kolobežky pred daču toho tschuraka putyna
poriadne velkej kolobežky lebo ten slizký had spáva v bunkri pod zemou
skus vysvetliť čo je to slniečkár, ty mylovník fyca, alebo iného politika bez vízie.
A že ten náš premiérsky genius už nie je prezident zemegule. Múdry. Pekný. Odvážny. Vzdelaný lidmilujuci ( len ta časť ktorá ho myluje) šikovný. Rozhľadený.
Kurnik akurát zapadne demokracie a aj tie demokracie z východnej strany ho nevedia pochopiť a doceniť. Asi je to sprisahanie slobodomurárov a židojašterov
Zadkopich a neschopný politik a ešte neschopnejší diplomat. Putin ma radosť. Riško agenti budú mat viac informácií. Stačí si vypocut českého diplomata ktorý prezradil taktiky rusakov na ambasáde v Moskve. Ale tohto šaša nenapadne reverz clu ambasádu od poslúchol až po zamestnancov
Ako si prišiel na títo teóriu? Na fejsbuku písali? Vyhovenie jednej rafinérsky zapríčiní celosvetové zdraženie ropy? Putin je intergalaktický kreten a vrah. Ale takúto moc naozaj nemá.
Fyco je dobro. Fyco je prauda. Fyco je myslienka a ciel.
Fyco nam povie ako je to na fronte
Eu ue zla. Rusko je dobro
S ruskymi spinami na vecne casy a nikdy inak!
A kto by vás tu živil? Lúzu čo voli 14 rokov Fica ktorý doviedol krajinu do ekonomického kolapsu. Umelci zdravotníci školstvo. Štrajky a výpovede.
Skapali by ste od hladu
Možno utečie za Asadom. Kolaborant.
Gerasimov je ešte väčší oot ako sme si mysleli. On je oberoot
skús dať otázku k téme. alebo skús vysvetliť prečo chce nemecká firma platiť vyššie prepravné náklady
madarský vidiek vyzerá horšie ako slovenský. a to je čo povadať
a je rovnako zabrzdený ako slovenský
preto tam aj tu vyhrávajú populsti nacionalisti a tupci sovietskeho strihu
Toto je premiér? Toto kolaborantské čudo tu chce mať tolko ľudí za premiéra?
Hanba civilizovaného sveta má meno fico
korupcia orbanovskych poslancov? ten volebny system v madarsku vyhobvuje len a len populiustovi Orbanovi
vidime ako vyzera ten madarsky vidiek kde stale volia toho nacionalistu a ruskeho kolaboranta
v opravovavniach nerobia vojaci
vysledok ficovej politiky na vsetky styri svetove strany (vychod, vchod, vychod, vychod)
a samozrejme schopnosti ministra obrany a ministerky hospodarstva
nemci radsej presunu techniku 1000 km k sebe a potom 1500 km naspat. radsej zaplatia naklady za dopravu ako zivit krajinu plnu suskych spionov a kolaborantov
to si ty nacista a aniemita z Londyna? (my mozeme my nie sme DennikN)
lenbo presne takyto hlupaci ako ty len trepou hluposti v infovojnach a slovanoch apodobnych zumpach
ozaj preco vlastne o pohlaviach hovorite len vy fycomylovaci a nikto iny?
aky chaos. chodte do ri...
vsetko co Robko s Petkom slubili je splnene
lacny benzin
lacne rozky
lacne potraviny
koniec chaosu
mier na ukrajine
styri svetove strany a druzba z ruskom
nova nemocnbica pre palalsov v priprave
amnestie pre vernych
vyssie platy - pre politikov
NIKDY NIKDY nezvysena DPH
poriadok v zdravotnictve (tlacovka fica z roku 2022...)
najdrahsie mozne auta pre Peleho a Sutaja
Ja myllujem fyca. Ale to tam musite dat!!!
A okrem nemocnice pre papalasov postaví aj školu pre papalasov. Aj obchody. Jak mali kedysi bolsevici
Odporúčame