Jasneeeee. Máš pokyny od Sutaja ako odpovedať?
Mali sme úradnícku vládu. V zmysle ústavy.
Jasneeeee. Máš pokyny od Sutaja ako odpovedať?
Mali sme úradnícku vládu. V zmysle ústavy.
Huraaaaaaa. Prezident Podržtaška žije. Konečne sa niekto zastal fyca.
A stretne sa Petulko aj s precedom Dankom, ktorý si s ním vytiera zadok ako sa len da?
Nevadí Petulkovi že nemáme šéfa SIS ani predsedu parlamentu?
Nevadí mu že vláda neprijíma žiadne zákony na ozdravenie verejných financií?
Ale je spokojný že zločinci a potenciálni väzni sú na slobode a zastavuju sa stíhania.
Náš Petulko s jamkami.
ako sa snaží zapchat niekomu hubu liberálna demokracia?
to robia len komunisti a fašisti
a fyco po tom túži
falus z kremla je jeho vzor. otvoríš si hubu a si na sibíri. to by sa fycovi páčilo. byt ako falus z kremla
ten madarský tajtrlík akurát zabudol ludom povedat akom sa vto Bruseli hlasuje a že platí právo veta. takže ten madarský tajtrlík hlasoval za všetky zákony ktoré sú platné
treba mu jasne povedat nech si vyberie - bud v EU a dodrziavat pravidla alebo vystupit
už sú lacné potraviny
už je lacný benzín
prijaté zákony na reformu zdravotníctva
prijaté zákony na konsolidáciu verejných financií
investície sa rozbehli
nové zahraničné investície prichádzajú
mladí ľudia sa po študiach v zahraničí hufne vracajú na Slovensko
fyco je zlo a pomsta. on kašle na krajinu. teraz má strach z normálnej strany tak šíri zlo a klamstvá. a fycova lúza mu dokonca verí
teraz sa rozbehnú šutajovi diskutéri aby tu tie jeho bludy o nadáciách šírili dalej
keby som fyca stretol tak by som mu tn lacnejší rohlík napchal do huby, lebo sa správa ako taký potkan a ešte by som ho roztrhol ako žabu lebo je ako ruský špión a v podstate je špinavá proruská prostitutka (dovoli som si použiť sitáty JUDr Roberta Fica)
Martinka z Turca bola vysoko inteligentná a asertívna osoba v porovnaní s martinkou z kitsee
ruský orgán?
myslíš falus? ten sa povie po rusky putin
prachy do ionvestícii
a prachy treba zarobiť
takže kludne aj do zbrojoviek
som dôchodca. a odporúčam každému dôchodcovi, ktorý velebí fyca a smerákov (to je aj Podržtaška s komsomolcom) a esenesaákov, aby sa láskavo odsťahoval do rusákova keď túži po niečom inom ako liberálna demokracia.
Riešenia demagógov a populistov
Pre nich je podstatne že ich to udrzimpri moci. Budúcnosť krajiny majú v paži. Orban fyco aj z ich podrztaskami
A bola aj mi stetka kultúry a aj barbarom machalalalom?
A pred kým sme sa mali branit?
V živote si nevidel samopal a nevieš čo je armáda. Nerozozná BVP1 od OT 64.
Nevieš čo je NDP a KDP nevieš čo je vo vojenských skladoch a ako často to treba meniť
Rusom a ruskam matkám je to jedno. Samohonka a báťuška putin. To je ich životný zmysel.
bol si v rusku?
ja ano
u nás kto chce pracovať a pracuje má bývanie. má záchod, má teplú vodu, má plné obchody a má za čo v nich nakupovať
ked sa vrátiš s ceste po rusku a nevyužiješ putinovu ponuku sa tam presťahovať, tak nám napíš
obaja máte pravdu
ale dezolát verí len jednému. aj keby mu znásilnil deti
stelesnenému zlu a pomste. a mylujú ho
kolkovam platí Sutaj? určite viac ako ked on začínal
ale keby ten fycov mopslík aj niečo v živote robil, tak by vedel prečo odchádzajú policajti. a plat to síce bude, ale nie je to rozhodujúca príčina
tak sa ho spýtaj ked ti bude vyplácať gážu
Náš slovenský a žiadny iný národ, teda minimálne 1,4 mil národa slovenského a žiadneho iného:
nepotrebujú divadlá
nepotrebujú kultúru
nepotrebujú novinárov
nepotrebujú opozíciu
nepotrebujú vedcov
nepotrebujú deti ktoré odišli študovať a pracovať na západ
na čo im to bude?! stožiar, vlajka, kroj, fujara, hymna a mylovaný fyco!
zrušte SNG a SND a SNM bratislavským kaviarnikom. a budú ľudia do fabrík a nebude treba migráciu
a herci, ktorí účinkujú v rôznych nemosniciach ordináciách a podobných scénaroch sa môžu zamestnať na kramároch, Mickiewczovej, Ružinove
a tie tri nemravné košické herečky pôjdu rovno do baní
rus potrebuje samohonku a vodcu
nemá záchod, nemá cesty, žije v zemljanke, žerie pohánku
ale má samohonku a putina. to mu stačí
Putin pozýva do ruska. na trvalý pobyt
nech sa páči, aj ty môžeš byť tým "šťastným rusom"
Odporúčame