Z výplaty odvádzame štátu najviac spomedzi okolitých krajín. O koľko menej nám v peňaženke ostáva?
Jaaa mylujem fycaaa!
16 rokov, teraz rok a čo všetko stihol?
oslobodit vagabundov
rozoštvať slovensko
dosadiť na kulturu barbarov
na ministerstvo vnutra onucu
a za 124rokov? stačí ísť do nemocnice k špecialistovi, nedajbože dať sa operovať a ležať v izbe v ńiektorej zo štátnych nemocníc
alebo ísť vlakom ktorý ide pomaly kvoli kolajniciam a mešanie 30 minut nie jue meškanie. skovostné stanice takmer vo všetkých mestách, vrátane Hlavného mesta
alebo takívedci a výskumníci - tým vytvoril neuveriteľné podmienky
alebo dialnice
alebo školstvo- je také dobré že v zagraničí študuje ročne 20 000 študentov. a vráti sa kolko? sem k fycovi? boli by blázni
ozaj adôchodky? ked ste si šetrili v 2 a 3 polieri tak ste pekne zarobil - fyco to mladším už nedovolí
no a njanižšie platy a najvyššie odvody
ja mylujeeem fycaa!