mne sa páči ako šutaj platí úderku na súmračnej
ved aj on je totálne neschopný aparátčik, ktorý v živote nič nedokázal
začal ako diskutér na SME, vopchal sa fycovi do zadnice a doteraz je tam
no a pozrite
minister vnútra. síce nevie čo to znamená ale ved fyco mu povie čo má spraviť
a teraz sa vrátil k tomu čo vedel najlepšie. k diskusiám na Pravde - je vás tu dosť. ved smer vyhral volby tak má peniaze


