Ale čo ak je nevinný ako Kovacik a ostatný smeraci. Tak nech mu da Zilinka 363.
Ale čo ak je nevinný ako Kovacik a ostatný smeraci. Tak nech mu da Zilinka 363.
Si primitív
Na druhej strane ona neušla jak primitív Danko.
Takze toto nie sú výtoky smeraka. A ešte americká……
A teraz daj nejaký výrok Simescu Sulika Kolikovej Mikloska apod
A kazda fľaša bide mat namiesto loga nápoja Slovensku zástavu. A zbieratich budú v slovenských národných zberniach.
Taraba potrebuje zamestnať svojich kamarátov. Tak vymýšľa štátne organizácie. Čo smerak to zlodej. Čo esnesak to trulo. Čo Simkovicova to dutosť. Čo Machala to……
Myslíš potkany prostitútky napchať rohlik do huby zaškrtil jak hada rez a rubaj do krve progresívne zlo….a veľa dalších. To je vás mylovany fyco
A to ešte nespomínam jeho kamaráta bombica
Smeraci máte brigádu?
12 sudcov potvrdilo rozsudok vrátane US
Ale mafián a korupcnik, zlocinec Kovacik je hrdina.
Veď Fico na poľovníckej chate povedal jasne.
Ja mylujem fyca. Aj keď by mi deti znásilnil a mater zabil. Ja furt mylujem fyca. Aj keby mi ukradol cely majetok ja mylujem fyca.
My sme opozícia
To čo predvádza smer s nohsledom dúškom nie je nič iné ako amnestie zločincom
Toto by si nedovolil ani mafián Meciar.
Fico je stelesnené zlo a pomsta
Sikokachala je stelesnená hlúposť a pomsta
som zvedavy kto má taký solný žalúdok aby išiel do funkcie kde ho nominuje macala s tou pani z kitsee.
to je dištanc do konca života. spojiť sa so zlom a tupcami
verím tomu, že tým normálnejším dôjde. nie je ich vela. alesú aj takí
a ten machala sa prečo objavuje tak často?
RTVS malo mprecentualne rozložené spravodajstvo
nikdy nemal takú pozornosť štátny tajomník ako toto čudo ploché
ale to je tak. tatko eštebák a bolševik, synátor bolševik
Nemáš na televízore vypínač? nemôžeš prepnúť na iný kanál?
ČT je od rozpadu ČT. Funguje výborne. spravodajstvo, točenie nových filov a relácii. relácie o všetkom a pre všetkých. aj pre konzervatívcov ak púre LGBTI aj pre liberálov....
Na rozdiel od nášho paškvili ktorý opäť zmenil názov a ktorý ničí nekultúrna ministerka s trápnym a hlúpym plochozemcom, ČT buduje svoju značku. Nikto ju neničí. Ani českí politici. Pluralita je tam zachovaná, tak ako bola v RTVS ktorá sa vdaka Rybníčkovi a Mikovi dostávala na dobrú úroveň
ale hlupáci to nedovolia. 3éty riaditeľ, xtý názov a logo (som zvedavy)...a úroveň pôjde dole.V 70tych rokoch sme to zažili.
A Podrežtaška mlčí. Vraj prezident všetkých. Možno smerákov
RTVS dala dnes priestor dva krát tomu tupemu machalavi čo vyzerá jak donášač STB. A podrztaska je spokojný že plochozemec rozvracia kultúru. Keď toto nevadí ešte ako tak oricetnym voličom smeru tak je to so slovenskom zle. Veľmi zle.
Tupci a primitivii na ministerských kreslách.
Hej Machala. Už si si vydiskutoval či je zem plocha?
další vedec a akademik z fejsbuku
dúfam, že svoje teorie prednášaš na svetových univerzitách a medzi akademikmi
ale ved sa narodila s prsiami a vagínou. môže mať dieťa.
tak čo je potom táto alžírska športovkyňa?
Na aký záchod má teda chodiť?
Ved podla vás existujú len dve pohlavia a nechceme tri záchody.
nejak vám to nevyšlo
A tá kravina s tým ako sa rusáci bráania na cudzom území to je presný pokyn z kremla, ako máte písať.
zmizne ruský okupant z cudzieho územia - bude mier
A čo by mal kto komentovať. Je to súčasť ukrajinskej taktiky. Špeciálna operácia. Ešte by tam mohli vypísať referendum.
Neviem čo je sorosovska organizácia
Ale viem čo je občianska spoločnosť a sloboda a demokracia.
Potkani prostitútky rez a rubaj do krve napchať rohlik do huby roztrhal jak žabu americká …..
Nevieš kto ti šíri tuto lásku?
Zeby zloduch ktorý prekonal Meciara? Vás mylovany fyco?
Odporúčame