táto pani vie 30 minút rozprávať a pritom povie: NIČ
ale totálna žumpa je, ked obhajuje primitíva kotlára
táto pani vie 30 minút rozprávať a pritom povie: NIČ
ale totálna žumpa je, ked obhajuje primitíva kotlára
ktorá opozícia strielala?
ale vedel by som ti spomenúť:
skandovanie americká kuuua
americká agentka
napchám rožok do huby
prostitútky špinavé slovenské
vám už ...
a mnoho mnoho dalších priamo z úst precedu
alebo obhajoba všiváka a ubožiaka bombica ktorý uráža dehonestuje, porušuje zákony ale je pokakakný sa vrátiť naspäť aj ked tu má kamaráta sutaja
ono je to asi takto: čestný človek sa nemusí báť ísť medzi ľudí
slaboch podržtaška podvodník a klamár má strach. nič sa mu nemôže stať okrem pár skandovaní o tom že je podržtaška klamár a podvodník
ale možno bude v dave invalidný dôchodca ktorý mu venoval desiatky tisíc a sám nemá z čoho žiť
ano, viem o jednom nenormálnom pod hradom kúsok od slavína
jednom kúsok od železničnej stanice
jednom čo býva v záhorskej
a ešte desiatkach dalších smerákov čo tu vývajú a nadávajú na Bratislavčanov a Bratislavčanky. nenormálni, ale na druhej normálni podvodníci klamári a zlodeji
a nejaká tá podržtaška
Rád sa zúčastním aby som tiež ukázal vláde, že demokracia, ktorú ničia, je pre mňa prvoradá.
ruský okupant tam nemá čo robiť. To je slušnosť a morálka.ale čo už ked slušnosť a morálka odchádza z paláca a prichádza tam klamár, podvodník a podržtaška?
Pani Prezidentka Čaputová prešla peši po časti korunovačnej cesty. Ludia jej tlieskali. Spontánne. Nikto sem nezvážal ľudí autobusmi
Prečo budúci prezident neabsolvuje túto cestu a neprejde sa uličkami Starého mesta medzi Bratislavčanmi a návštevníkmi mesta?
Takze v starostlivosti to majú samospravy. Starajú sa o to. Dávajú peniaze.
Ale štát ich bude buzerovať. Chorá vláda ktorá takto zasahuje do činnosti samospráv. Namiesto viac kompetencii a viac peňazí centralizuju.
si odborník, alebo máš s tým osobnú skúsenosť?
ako môžeš vynášať súdy, ked o tom nemáš ani poňatie.
všetko sa dá riešiť.
v každej organizácii, klube platia pravidlá
ak ich nechceš dodržiavať, môžeš z klubu vystúpiť
ale z čoho by orbánovci kradli, keby nemali europske peniaze, že?
Penis je užitočný. Kotlar nie.
Dobre správy potešia.
C9 je treba pochopiť na tom že títo vďaka nevzdelanci arogantní sú v Chorvátsku keď jedna z nich mala byt v parlamente?
Aj keď najlepšie by. Ono keby obaja boli niekde v Antarktíde alebo milovanej Sibíri a voac sa sem nevrátili. Už dosť hanby nám za rok narobili.
A za čo mu dakujes?
a všetko to riadi Soroš.
Ty okrem Fica asi miluješ aj Putina, že?
Keď niekomu preskakuje tak je to 50% Slovákov ktorí z akéhosi mne neznámeho dôvodu milujú RuSSko kazda krajina vie že vedu hybridnú vojnu. V Česku spravili teroristický útok na ich muničak. Otrávili agentov v cudzej krajine. My sme pre nich nepriateľská krajinaako aj cele NATO. V Švajčiarsku teraz kybernetick útočia pred mierovým samitom . Ale naši ficovolici ich proste milujú
Danko jerevucky genius. On vlastne vyhral, lebo ludia chcu aby zostali na Slovensku
Nie Andrjuša
Ono je to tak, že tých tvojich mentálne podvyživených poslancov už majú plné zuby aj tvoji voliči
To čo vystrája Kotlár, Šomkovičová, Huljak, Kufy, Taraba, Machala už je moc an ja voličov s IQ húpacieho koníka
argument?
Problém je že vy stúpenci extremu (smer republika sns hara...) neviete čítať s porozumením.
skúsim vysvetliť:
udržať v Europe znamená neštvať proti EU, čo môže viesť k referndu (aj vo VB to začínalo populistami)
ale skus pozrieť tie vaše blaboly typu Chceme mier ( a kto okrem ruSSka nechce?)
A čo chce Uhrík zastaviť? ved sa s ním nerozprávajú ani upratovačky v Bruseli. Možno ešte ten recepčný v gejklube ktorý vraj navštevuje
Odporúčame