Najväčší pruser 21 storočia je ten že anonymní dementi ale aj neanonymné dementi a la kulturblogingobojnahlavnespravy, sa vyjadrujú ku všetkému. Bez analýzy. Bez údajov. Bez súvislosti. Proste vyjadrujú. A ešte väčší dementi ich čítajú a počúvajú.
A najväčší dementi im poskytnú rozhovor.
To je tragédia.

