To ficovolič rád počúva:
zdaníme bohatých
dovtedy tu budete škrtiť úspešných až nájdu spôsob ako sa vyhnúť plateniu čohokoľvek v tejto krajine
a potom môžete kŕmiť vašich jednoduchých voličov senom. toho bude dosť
ked je tá sedembolestná patrónkou Slovenska, tak je bud na dlhodobom sabatikale alebo už v dôchodku

