Slovenska putinofilovia lúza na cele s blahom Ficom Dankom Pelegrinim ( Blanar má už radšej Kima) by palachovi ešte podala zapaľovač lebo Šak rusaci nás v 1968: oslobodili.
Slovenska putinofilovia lúza na cele s blahom Ficom Dankom Pelegrinim ( Blanar má už radšej Kima) by palachovi ešte podala zapaľovač lebo Šak rusaci nás v 1968: oslobodili.
ano. všeobecne Nemci strácajú drive, a robia zlé rozhodnutia. žial odnesieme si to aj my, lebo my nevyrábame a nevyvíjame nič a sme závislí práve na nemcoch
na druhej strane kompas, pušný prach, hodváb....pred mnohými rokmi boli tiež z číny
svet je stále v pohybe a veci sa opakujú.
my sme v Europe zleniveli a zbohatli.
tovaryšč už vyťahuješ stranícku knižku?
ale teraz si užívaš výhod liberalnej demokracie a slobody, že? a velebíš vraha a diktátrora a a bolševický systém.
agresor je jasný. krvavý putin a jeho verchuška môže byť velebený len proruským šmejdom
takže nie je problém ked politik nedodržiava zákony?
čo sa má prioritne riešiť? specialna prokuratúra aby Naši ludia neboli odsúdení? aby sa dostali z basy?
ty každý večer bozkávaš obraz putina
asi by si mal ísť tak na mesiac do ruska aby si pochopil, že len liberálna demokracia ti dáva slobodu a blahobyt
tak ja neviem ale za rok 2023 je v prvej desiatke v Europe Troc a VW golf.
asi tvoji susedia nie su psravny etalon statistiky
tak ako Slovensko je zanedbatelny trh, kde aj tak vitazi embecka
to ti musi napisat progresivec ze Danko porusil zakony?
cerveny bolsevik sa stretol s nacionalistickym bolsevikom
ale obaja maju rovnaku zlodejsku DNA
ale si im dal
ozaj , a ked ten nejaky Soros zomrie, tak koho si vymyslite?
ktovie kolko mal kapitan čo hanebne ušiel z miesta nehody a vymýšlal si každú hodinu inú historku....
tento mal smolu že nie je kamarát s ficom, ten by cez svojho mopslíka sutaja zastavil stíhanie
Rusko nikdy nenapadne Ukrajinu. To sme tu od zmätkov ako blaha Fico Pelegrini počuli ešte 23.2.
Ako kto drbe do Ruska?
Sú to bolsevicke svine a okupanti. A keď vyhrajú na Ukrajine tak budú pokračovať.
Lipsica súdil sud a odsúdil. . Nevidel som rozsudok ani jeho odôvodnenie.
Danko ušiel. Uvidíme či dostane taký trest ako ukladá zákon.
Väzení občania. Ak spôsobíte škodu na cudzom majetku tak okamžite utekajte. Ak po vás príde polícia tak hovorte čo kapitán JUDr Danko z Revúcej.
Nikto nikoho nekryl. Ani neuľahčovali. Ani neobhajoval.
Pozri si články z tej doby
Už sa dištancoval od podpory zlodeja Fica a Peleho?
Andrejko papalško kapotanko
Normalny smrteľník príde o vodicak na 1-5 rokov pri takomto priestupku a úteku.
Ty si politik. Mal by si byt etalon slušnosti. Ale čo už. Sedlak a primitívny papalas. Užívaj si.
Neplaš. Súdruh Blanar ide navštíviť svoj vzor, sudruha Kima. Ten mu v Severnej Kórei ukáže čo je demokracia a blahobyt. Úspešný ekonomicky model kde sa má robotnícka trieda a roľníctvo a dôchodcovia tak dobre ako v raji.
Odporúčame