Takze dement je človek ktorý odsúdi agresiu a okupantov.
Máš v tom jasno. Asi ako blaha blanar Danko a ostatní kolaboranti
Takze dement je človek ktorý odsúdi agresiu a okupantov.
Máš v tom jasno. Asi ako blaha blanar Danko a ostatní kolaboranti
Môžeš kandidovať za smer.
Žiadna komunistická špina sa nepokojní viac komunistickej špine akomkomunisticka špina.
Fico ukazuje 50% normálnych Slovákov a Sloveniek kam chce zájsť.
Boľševický smrad.
hnus
zvratky
hanba krajiny táto vláda
tak teda vystupme konečne z EU a NATO
pripojme sa k putinovi. vrahovi.
takže ked može Izrael a palestina tak može aj Rusko?
tak to funguje?
Fico je podliak a putinopich
hanba civilizovanej Europy
ved počkajteked to Dankovci opat rozdelia
bude to národná televízia
národný rozhlas
a budú samé ludovky
folklor
všetky dve slovenské opery
recitácie básní národných buditelov
národné správy v podaní bombica a tej ministerky s fejkovými kabelkami
a komerčné televízie a rozhlas budú v .....
To je taká istá hanba ako únos prezidentovho syna mečiarom
hanbím sa za túto krajinu
Takých ľudí môže velebit len taký ako bombic a Danko.
Kludne nech obvinia obzaluju a odsúdia aj ich keď niečo spáchali.
Ja nehajim politika. Žiadneho
Ja hájim demokraciu.
Slovensko je paródia na štát. Je to prostriedok pre väčšinu politikov ako z neho cicať. Žiadna vizia. Žiadne ciele. Žiadna stratégia. Priorita je zrusenie inštitúcie ktorá normálnemu človeku nevadí. Len smerakom
Asi ako Hitler a Stalin
Inkognito je nieco ako Ander z Kosic
nepozeratelne trapne hudakove vtipy, cekovsekho antihumor
Gaspar je ten ktory robil rozhodnutoiapodla Bodora?
a ako je to s doplacanim platu Makovi?
rozklad pravneho statu a demokracie v praxi
v cele SIS uuz bolo vela vagabundov ale tento sa vyrovna Lexovi
s tou legislativou EU vas to naucil kto verklikovat? a aj tomu verite?
ideme teda vsetko prisposobovat legislative EU? zacal by som podpisom Istanbulskeho dohovoru
ste trapni jak huliak s tarabom dohromady
o ktorom meste pises?
stavajú a kupujú to za svoje
ano aj petulko má byt kusok dalej a určite aj další smerácki zlodeji ktorí na Bratislavu nadávajú a "kupujú" si byty v jej centre
ale väčšina ludí si na tie byty zarobila svojou prácou.
ano potrebujem zahradnika - nechce sa mi pilať v zemi ked môžem robiť niečo užitočnejšie
tak isto radšej upratovačku ako zabiť deň upratovaním
chcem ísť na obed do reštaurácie a nie stáť pol dňa pri sporáku
....
školstvo je také aké ho chcú ľudia
ano potrebujeme migrantov
podla fica danka a ich volicov:
len ziadna vojna
tchajwan nech sa uz teraz podriadi Cine
Na to je tu OCTK. Takze polícia začne a prokurator rozhodne
Ale vy zjavne neviete ako to funguje lebomestevaj tomu Ficovi skacete na lep keď vám povie o jednom kajucnikovi a nespravodlivo obvinenom Gasparovi.
Ty chceš mat zabezpečený servis auta domu bytu ciest kanálov čističiek spaľovni nemocníc……
Ty chceš mat čerstvé pečivo, lacný tovar
Ty potrebuješ murára Zahradníka
Ty potrebuješ aby niekto robil na tvoj dôchodok
Alebo si myslíš že zakážeme interupcie dáme mamičkám 500 mesačne za jedno dieťa a budeme mat dostatok ľudí na “ tvorbu peňazí”?
Čo chceš od cloveka ktorý podnecuje ľudí aby kričali že prezidentka je americká ku….
Buď rad že si tam nezavesil Stalina s Putinom.
Odporúčame