ÚRSO rozhodol o výraznom zvýšení ceny plynu, budú dvojnásobné. Neakceptovateľné, reaguje Saková
Fico nás zachráni. Nedovolí aby kapitánovi mama prefackala kapitána že musí platiť viac za plyn. A možno kapitán vybaví v Moskve lacnejší. Veď tam má kamarátov.
A Rusi bude v televizii klamať aby sme nestresovali ľudí že nám rastie deficit. Veď to nič. Zatrasú tým tajtrlikom na ministerstve financií ktorý je podobný neschopak jak Matovic.
A lumpenproletariat milujúci politikov ( hlavne smeru) sa bude tešiť. Plyn bude lacný. Dochodecky budú trináste aj štrnáste. Zastavíme zlu stratifikáciu. Nepredame zbrane na Ukrajinu. Veď zdaníme bohatých. Zoberieme bankám. Zdaníme úspešne firmy. A budú peniaze. Nebojte sa ľudia. Bhatinto zaplatia. Zatiaľ je sekera 9 miliárd. Netreba šetriť. Treba míňať. Prežierať.