ale vd to je samozrejme. to len tupá časť obyvatelstva verí všetkému čo títo ludia vykrijkujú pred volbami
ale vd to je samozrejme. to len tupá časť obyvatelstva verí všetkému čo títo ludia vykrijkujú pred volbami
Konner je na spravnom mieste. Pravoplatne. A verim ze Fico bude jeho Sused.
Fico sa zas obuje do úradníkov?
úbohý bolševik nič iné nevie
žiadna menšina tu nikomu nič nediktuje. to sa nedá. vždy rozhoduje vačšina v parlamente. potvrdzuješ moje slová.
aj Jozef 2 bol progresívny
aj Štúrovci boli progresívni
dokonca aj tí dvaja Gréci Cyril a Metod boli progresívci
skús odpovedať na otázku. kto bude robiť? kto bude tvoriť hodnoty?
aj ja robím preklepy. a hanbím sa za to
ale ten tvoj výplod je taká dankova reč
načo ti je tolko sviatkov
ja by som zrušil ešte velkonočný piatok. alebo nejakú pannu mariu. dokonca tušim máme aj cyrila a metoda,
na to aká sme chudobná krajina s nízkou vzdelanosťou, žiadnou tvorbou pridanej hodnoty tak tých sviatkov máme jak Švajčiari alebo Rakušaci
statny sviatok mal byt zruseny este jeden.. nejaky cirkevny
odvody zatazia zamestnavatelov a zamestnanci dostanu menej.
zmeny v 2 pilieri znizuju dochodky v buducnosti. ktoprozumne investoval v druhom pilieri tak zarobil aj 20% co ma vyrazny vplyv na jeho dochodok
RTVS treba povolit viac reklamy. kludne aj jeden blok pocas filmu. je to najjednoduchsie riesenie
slovnaft si veskere zvysewnie vyberie na cerpoacich staniciach. lebo orban musi nejak financovat velkomadarske maniere v DS na futbale a kupovat budovy na Slovensku
o tupcoch ktorí nepotrebujú vedcov doktorov profesorov odborníkov...
lebo oni majú fejsbuk a praudu. a tú sa dočízajú na zemavek hlavné správy tvslovan a podobné neseriozne a konšpiračné portály
chorý je Danko
na hlavu
to nie je vyliečiteľné
a ešte viac na hlavu sú voliči, čo to schvalujú.
Další tupec. Tupý narod voli tupcov. A tak aj dopadne.
A kto bude tobit na neho? Všimol si si demograficky vývoj? Rozumieš tomu vôbec?
Má. Ale tento rok chceli šetriť. Tak im ostatne mužstva kupili dobrých hráčov.
Ale to sa poddá. Nemôžeme byt stále majstri.
A preto prispievaš pod článok aj o Bratislave
Komplex. Chápem.
Michalovce dali viac peňazí do mužstva ako Slovan.
Že ďakujeme Haščákovi.
Nerozumiem prečo. Ale akceptujem výhradu.
Niič to nemení na tom, že je vygumovaná Ale narod takých miluje. Blby narod.
Väčšinu drahých hráčov vyhodiť
Dať tam juniorov.
Odporúčame