medvede traste sa!
huhuliak bude prezidentom zasahoveho timu!
medvede traste sa!
huhuliak bude prezidentom zasahoveho timu!
ludia si zvolili
nevadia im zlodeji co tu za 12 rokov nepostavili ani len ambulanciu, nieto nemocnicu
za 12 rokov hospodarskeho rastu sem neprisla ani jedna poriadna investicia do vyssej pridanej hodnoty
za 12 rokov noelen ze neprepojili zapad s vychodom, ale este aj zeleznicna doprava kolabuje
pravny stat? ziadna korupcia, teda len nejaka ta flaska a kacka sa vysetrili
a na toto im skocili, lebo ichj ochrania pred mimovladkami sorosom a lgbti
ozaj a ako nas ochrania? oako nas ohrozuje soros a mimovladky? a lgbti ako ohrozuje mna?
nevedia.
ich deti ich budu raz preklinat. zo zahranicia.
Ja som myslel že trnavského génia nič neprekoná. Dankova skupina však dokázala nemožné. Dotiahla do parlamentu take skvosty za aké sa nemusia hanbiť ani na psychiatrii v Kremnici a Cajle dohromady. A ešte ich chce dať za ministrov.
Ale slavjani si zvolili. Bude im hej. S Huhuliakom Kufami …… zem je plocha a na kolenách do moskvy. Astan Seran je nás nový Svätopluk a jeho socha bude ďalšia na hrade
Aj on vhce byt ministrom. Nielen ini psychopati majú nárok.
takže je správne byť ministrom ZP a popierať klimatickú krízu? ano?
tak to môže byť ministrom zdravotníctva človek ktorý neuznáva tradičnú medicínu ale uznáva šamanov
aku dezinformacoiu sirim?
smrt medvedom!
s huhuliakom na vecne casy a nikdy inak
idem odprosit do Moskvy
a púripravit futbalovy stadion po vzore ciny
Huhuliak na hrad. očovský!
dosť bolo Bruselu!
národná púť z Očovej do Moskvy!
na kolenách!
a kto nerpojde toho zastrelíme jak v cine na ocovskom futbalovom stadione, tak ako to chcel huhuliak!
Smrť medvedom!
takže ked niekde príde 200 ľudí, tak budeme robiť čo chcú? Lebo hlas ľudu?
fakt? takto funguje demokracia?
a ked niekde príde 300 ľudí a tí budú chcieť opak toho čo chce tých 200 ľudí, tak oni sú hlas ľudu?
máš v tom zmatok. ale čo už chcieť od ultras Huhuliaka z Očovej.
preč s Bruselom.
odteraz jedine Očová!!!
a okamžite vystúpiť z EU a NATO. Nás Brusel nebude vyciciavať!
Jedine Očová!
Huhuliak na hrad.
ale očovský!
Harabin Marček, občiansky tribunál...
čo k tomu dodať. toto si zvolili, toto bude vládnuť.
Ale no tak. Stále mame vládu od bornikov. Až do menovania novej
Výkvet sa opäť stretol. Samy minister a akademik. Tupela chcu mat vedúceho tupelo. Tak už to chodí.
Huhuliakovci na Hodzovom namesti sú hlas ľudu? Ale no tak.
ale vyrieši problém. dozvieme sa či Prezidentka koná v zmysle Ustavy.
a raz a navždy bude pokoj.
vládu máme, takže sa nič nestane
boli by aj autobusy zadarmo. nielen vlaky.
proste tak smerácko-matovičovsky:
prežrali by sme ich
huhuliak do nic!
žiadne NATO! žiadna EU!
ved my im ešte ukážeme! my priemyselno-techlogická velmoc, konečne budeme prekvitať a ukážeme všetkým! dosť bolo Bruselu!!!
my chceme Očovú!!!
ale ved ked s tym postupom fico nesuhlasi tak moze dat podanie na US
a uvidi sa
a čo nedodržala?
ale to, že nevieš vypísať papiere nie je problém nikoho iného, len teba.
ale teraz sa budeš mať konečne dobre! fico zariadi
a ked huhuliak dotiahne vystúpenie z EU a NATO tak tu bude raj na zemi!
Guľa dostal od juniorov.
Fakt dobrý tréner.
Môže ísť za Sevelom. Tam aspoň zarobí.
Odporúčame