to že bude po psychopatovi premier zlodej je tragedia. to je fakt
ale demokraticky je zvolený. luzou, ale zvolený. luza je spokojná s 12 rokmi vlady tohto mafosa a s infrastrukturou, nemocnicami, skolami, justiciou, ...
jačať budem až ked bude siahať na moju slobodu a liberálnu demokraciu v našej krajine


