ktorá vláda tu zaviedla slovensko.sk?
ktorá vláda tu zaviedla slovensko.sk?
ano?
a nepresli vedla?
neprsalo vecra?
nedostali echo aby pockali?
fakt si taky naivny jak ficov mopslik sutaj aj estok?
kludne aj sulíkove
my liberáli a demokrati nemáme na rozdiel od vás, politické modly
trnavský šašek ma nezaujíma
kiska ked má za ušami tak nech je odsúdený. o tom rozhodne súd. tak ako rozhodol o 40tich smerákoch. zvyšok zachránil generálny prokurátor, lebo takmer celé predsedníctvo smeru by skončilo pravdepodobne v Ilave
paranoik jak stalin
a zrejme syfilitik v 3 stadiu jak uljanov a gottwald
smaracky mafos zistil ze aj Threema sa da precitat tak pouziva zasadne cudzie mobilne telefony
ale to robia len taki ktori nemaju ciste svedomie
hrdinovia Sutaj aj Estok vyriesili migracnu krizu!!!
Takze už tu nebudú žiadni migranti? Stačí vám drahé divadlo na hraniciach?
Ak funguje OCTK?
Skús k veci. A nie Ficove dristy.
A čo ty vlastne vieš omvysetrovan iach?
Čo ti vadí na vyšetrovaní zločincov?
Vec v právnym state je polícia len začiatok. Vždy zalezi na dalších stupňoch OCTK.
Tak aký tu má niekto problém s nejakými Curilovcami? Apropos. Koho vyšetrovali predtým ?
Áno. V Ubli bude v lete bez zmeny času svitať už o tretej rano. To má zmysel.
Toto je niečo od Dobsinskeho?
Snáď rozhodujú sudy.
Sutaj je ficopch.
Rozhodneme záleží na to či ovpybni vysetzrovatelov
Každý kto vie ako funguje OCTK rozumie že advokát j3 primkazdom úkone. Takze ťažko vyšetrovateľ môže niečo ovlyvnit. Vždy je to o tom ako postupuje vyšetrovateľ.
Ale ultras Fica chcu hlavne istoty. A sedlá Sutajestok pln8 príkazy. Primitív komunistický
O mŕtvych len dobre.
Ale keď zomre smeracky mafián tak zomre smeracky mafián.
Odsúhlasí všetko na com sa dohodli
Prečítaj si závery summitu
Kyjevu žiadne zbrane?
Ale veď nech to povie tento prosrusky kolaborant takto
Putin musí ovládnuť celu Ukrajinu.
Tak rozmyslam ktoré krajiny sú za vrahom Putinom
KLDR
Venezuela
Tak to sme v dobrej spoločnosti. Brat za brata khuj za khuja
Asi tak
A fico svojim postojom postavi krajinu na druhu kolaj
Vivat Slovakia!
Co chcu slovaci? Teda voli twjto koalicie?
Mohli stw vidiet pred prezidentskym palacom
Pripojenie k ruSSku. VStupenie z EU
Ved my sme hrd narod a nepotrebujeme zlu EU
kremelsky agent by sa nespraval inak ako fico
Odporúčame