Dobre správy.
Dobre správy.
Takze premiér rozdá naše dane a ON rozhodne čo je dobre a čo zle? ON rozhodne ako sú najlepšie využite naše peniaze?
Herci hrajú v divadlách pre všetkých. A nikto iný, len divák rozhodne čo má hrať. Lebo ak bude hrať to čo sa divákovi nepaci tak divadlo bude prázdne.
Ale ty by si bol rad keby ON rozhodol aj čo má byt v televíznom vysielaní. Aj keď platíme všetci.
Ale aj to príde. Lebo len ON vie čo môžu ľudia pozerať. Aj keď dane platíme všetci.
Tvoje deti niekto núti chodiť do divadla na hry ktoré sa mu nepacia?
Ozaj. A v. Ktorom divadle je ta takzvaná gender vymýva ka mozgov?
prtečo sa premier stará do kultury? chcu nam prikazovať čo máme počúvať? čo sa má hrať v divadle?
stale neviem pochopit ako moze niekto obhajovat nejakeho politika ktoreho stihaju OCTK
rozmyslam co za cloveka veri poltikovi a nie celemu pravnemu systemu
co za cloveka si mysli, ze vysetrovatl v tak exponovanych pripado ch moze pozatvarat ich oblubencov
luza nema ani sajnu ako funguje cele stihanie od operativca po sudcu
ako?
kolko odsudili pravoplatne zlocincov ktorych vysetrovala skupina vysetrovatelov kolko Curilu?
vies ako funguje vysetrovatel?
takze skus povedat v com su mafia
ak sa nemýlim túto agendu mali hlavne smeráci a dankovci
liberáli chceli len rovnaké práva, ale nemali to nikde na plagátoch
ked tu niekto otravuje svojou idepologioi tak su to kreťania s komunistami
teda takzvaní kresťania, aby som neurazil tých normálnych. ktorých je vačšina a nemajú problém s registrovanými partnerstvami, ktoré nikomu neublížia, ani neuberú jeho slobodu.
ked sa vrcholný politik začne starať do kultúry tak to nikdy nedopadlo dobre
Z historie:
Hitler prikazoval aká hudba ano aka nie, ake sochy robit ake nie
Stalin prikazoval an bloc čo ano čo nie v kulture
čo chce Fico? čo nám chýba v kulture? každý si vyberie to svoje.
len či Cyril s Metodom neboli tiež gejovia
odkial vie Fico akú chceme kultúru?
každý si má možnosť vybrať, tak nech sa do toho láskavo nestará.
symbolom tolerancie.
máš niečo proti tolerancii k iným ľudom ako si ty?
vies aky dokuemnt fico v Bruseli podpisal?
tak nedristaj
smeracky nok zabudol na zakladnu vec.
verejne financie daval do minusu prave on a jeho suita. 12 rokov tu vladol v dobe hospodarskeho rastu. Cesko to vyuzilo. ale fico prezieral nase peniaze nadalej a krmil luzu mastnym chlebom zadarmo
matovioc je niktos a poloblazon a tirz prispel svojim dielom k ficovstinam a daval z jnasho vsetkym. ale za 3 roky v dobe 2 kriz, nesie ovela mensi podiel na zruinovani vereknych financii
ludia nech sa tesia ze zvysi dane usepsnym. uspesni sa zoberu a odidu.
uspesni nepotrebuju zisk pre seba. ale pre investovanie. ale smeracko-fasisticka luza tomu nerozumie
toto je fico!
voličom drísty ale realita je iná
do Bruselu odišiel ako veľký hrdina a tam spravil to, čo všetci. Postavil sa na stranu Ukrajiny
ale jeho voliči milujú klamstvá a pretvárku
radosť vládnuť tomuto národu
a na 100% som si istý, že takýmto bludom veria a rozširujú ich hlavne voliči smeru a dankofašistov
urážate cirkusantov
toto psychopatické čudo treba vysťahovať do Severnej Kórei. alebo do ním milovaného Ruska
najradšej mám šaškov čo nie sú nič iné len maňáskovia v rukách silnejších čo si oblečú uniformy a tvária sa jak Chuck Norris
a šutajom a eštokom si fico vytiera zadnicu
a Pele mlčí. smer2 sa vracia do smeru1
nebudeš mať plyn?
Naco je slovenskému politikovi analýza? Aký volič taký politik. Majú fejsbuk a chodia do regiónov. Takze oni vedia čo treba. No a v športových halách a namitingoch sa dozvedia praudu.
A tak tých svojich voličov oblbuju. Strašia. A podplácaju.
Meciar ch naučil. A Fico s Matovicom za podpory kadejakých klerofasistov jak kufy mazurky vasecky boli dobrý žiaci.
minister financii uradnickej vlady musi dodrziavat ta isto zakony
alebo co take mal spravit aby ti bolo lepsie?
fakt tomu nerozumiete, alebo ste len troll zo sumracnej?
Odporúčame