A keď nebude môcť don roberto za pomocí uhrikomazurkadanka oslobodiť svojich kumpánov tak:
“Hodime to na Milana” - citat JUDr Fica neupravený nezostrihaný ako to má on vo zvyku
A keď nebude môcť don roberto za pomocí uhrikomazurkadanka oslobodiť svojich kumpánov tak:
“Hodime to na Milana” - citat JUDr Fica neupravený nezostrihaný ako to má on vo zvyku
Ktokoľvek kto mi zabezpečí právny stat je vítaný. Ktokoľvek kto bráni slobodu a demokraciu je vítaný. Trebars aj nejaký soros o ktorom nič neviem okrem toho že rozpráva o občianskej slobode. A o tom to je.
Obrazy nech idu do galérii a nie mafiánskej matici.
A o RTVS netrep a pozri si program omša na SRO aj Regine v tom istom čase
V nedeľu ráno relácia s tým prerobeným katolíkom
Ten istý má reláciu v STV
Priamy prenos z omši a vatikanu.
Vazalská zmluva s vatikanom. Vraj nevypovedateľná
Ktorá mimovládka má takéto možnosti?
Apropos. Havran je teológ. Akurát že luterán ale kresťan. Ale aj taký vám vadí? Aj kňaz Halik? V podstate aj farár Bezak.
Samozrejme bez bločkov. Bez dph.
Netrep hlúposti. Nikto ti do hodov nezníži
Ale mal si sa poriadne učiť a teraz by si mal lepší dôchodok aj bez komunistofasistovblaznov vo vláde
Tak motivuj aj svoje deti aby nečakali nič od štátu.
Stabilná vláda a la Fico
Rozhodnutia v Zlatom kluciku
Tlak na vyšetrovateľov aby zastavili trestne stíhania smerakov a SNSakov
Zlate tehličky pre každého verného
Návrat obžalovaných a obvinených z balkánskeho exilu
Vopchanie sa do zadnice putina
Ústupky pomatencom od uhromazureka
A odvedenie Slovenska do bankrotu
progresivny? fakt?
nebola to pozioadavka signatarov neznej revolucie vratane cirkvi?
nie sme sekularny stat?
kto urci so je tradicne a normalne, cirkev? ty?
tradicie od ktoreho storocia su tie spravne? a kto urci ktora tradicia z toho ktoreho obdobia je ta spravna?
to je v poriadku. je to spolocenstvo. a preto nech sa financiuje samo. to znamena ze my odvedieme dane a urcime komu to percento dame
veriaci veriacim
neveriaci niekomu inemu. napriklad mimovladkam
skus sa pozriet kolko mimovladok pomaha tym co to potrebuju. a nemaju palace, budoivy, pozemky. uctovnictvo musia mat verejne a transparentne
takze skor nez nieco dristnes tak rozmyslaj
a Otvorena spolocnost? ta ma ine ulohy. Medzi inym dohlaidanie na pravny stat a na politikov a ich transparentnost. Na ludske prava. Co z tohto ti vadi?
Poikial viem mimovladky nemaju napriklad vyhradeny priestor v RTVS. nemaju nadprava ako RKC. napriklad pravo sobasit, spovedne tajomstvo....
Nezna revolucia mala niekolko bodov ktore chela vyriesit. Od zrusenia clanku 4 az po odluku cirkvi od statu
Ako povedal Frantisek Miklosko, vsetky body uz boli splnene, az na tento
To nie je otazka PS.
Diskusiu treba zacat a hladat cestu a sposob ako cirkvi odlucit od statu, nakolko SR je sekularny stat.
Potom je to v poriadku. 90% im odvedie časť svoje dane.
Sme sekulárny stat. Takze odluka je správna vec.
Pokial viem tak sme v demokracii a nemusel si držať hubu.
Ale Fico už študuje u Orbana ako zavrieť hubu
A taký Danko ten má noty z kremla
Fasisti to majú v DNA
Takze si spokojný s vládou fica a bodora. Úlohy rozdávanie v zlatom kluciku.
A na chate JUDr Fico:”hodime to na Milana”
A aké pohlavie určiť osobe ktorá sa narodí s vaginou a semenníkmi naraz?
Hodime to na Milana( Lucanskeho) = JUDr Fico na chate
12 rokov vlády smeru nepusti
Diaľnica BA KE
Super vlaky
Super zdravotnictvo (ja chodím do Razsoch, a vy?)
Perfektne školstvo
Návrat študentov spať na Slovensko
Vymožiteľnosť práva
Proste 12 rokov vlády fica
Fico a Matovic patria do ústavov
Jedendo ústavu na výkon väzby
Druhý do psychiatrického
Uhrik je podobný dement jak tovaryšč blága a desiatnik judr ( plag) z Revucej
A prečo má taký nízky dôchodok? Veď ten sa počíta z platu?
Možno je masochista
Alebo si mysli že presvedčí tupých ficomazurkomatovicovolicov
Odporúčame