Leb voľte zlodejov. A fasistov.
Dezorientácia je slušne slovo
Ja by som použil priznacnejsie
Idiocia
Leb voľte zlodejov. A fasistov.
Dezorientácia je slušne slovo
Ja by som použil priznacnejsie
Idiocia
Zhotoviteľ staval svoju časť nemohol čakať ba mrvpve pripomienky. Cely proces sa predĺžil.
Ďalšiu časť zdržal Mrva
Ak sa nemýlim tak to nebol ppp
Jozef 2 bol progresivny
Štúrovci boli progresivni
Štefánik bol progresivny
Tak ako?
Mrva bol starosta Vajnor. Aj on zdržiaval stavbu a jej prevedenie. Aby neprepadli peniaze firma musela stavať kým Mrva masturboval nad vizuálnym smogom
Skús guglit
Mrva to domrvil
Volali ho? Predviedli ho?
Koľko je tam balkónov? Naozaj myslíš že policajt sedí na posede a sleduje 24/7 kedy kde čo buchne? Fakt?
Áno? A t Y máš aké vzdelanie. Ako ty vysvetlíš nízke platy na Slovensku? Určite si expert v danej problematike. Tak skús. Najprv daj akú univerzitu si vyštudoval a potom tvoje vysvetlenie.
Pointa? Ako tomu mali zabrániť policajti?
Dufajme ze aspon mesto bude pokracovat leb stat na Hlavne mesto kasle
Skus popisat prevenciu v pripade vBuchov na sidlilach. Obzvlast velkych sodlisakch typu Dubravka Kutiky Zalujy posen Travniky ostredky Strkovec…..
To naozaj pod kazdym panelakom stoji policajt a ked pocuje vybuch tak vtrhne do bytu!
Tak nejak to funguje?
50 rokov
Nie je obchvat Brazislavy
Nie je obchvat Senice jablonice Holica
Juh Slovenska je jedna katastrofa co sa tyka ciest
Takze Branisko asi pocka
Kto rozhodne o tom čo je a čo nie je ľudské právo? Čo s tým majú deti?
Sobáš je obyčajný akt ktorý si spoločnosť vybrala a upravila ako chce. Ja nevidím problém aby sa sobasili. Nesúdim. Ale neviem prečo by na to nemali mat právo. Pravidla od kognitívne revolucie určujú ľudia.
Vieš kolioslvakov za SNO velebilo HG Tisa Hitlera a režim?
Ani Ukrajinci nie sú ini. Aj tam sú kolaboranti a zbabelci. Putinopichovia
Ae3 asi menej na percenta ako u nás.
Západná demokracia dodržiava pravidla. Takze je na Ukrajine ako to bude ďalej EU nie je zaostalé Rusko
Stalin bol vlastne svätý muž
Plne gulagy. Milióny mŕtvych. A je jedno či milión alebo dva. Kto vyvrazduje a zatvára svoj narod?
Nech dávajú. To som napísal. Je to gesto voči kresťanom. My nepozeráme.
Ale prečo teda u nás nemôžu byt sobášne pary rovnakého pohlavia keď je to aj v iných krajinách? Či beriete len to čo vám vyhovuje?
Čo je na tom zle keď každý bude dotovať to čo chce. Nič. Niekto da mimo látkam niekto cirkvám. Tak je to spravodlive. Alebo nie?
Nevadí. Uhrik aj tak presadí odchod do dôchodku v 60 ke. Je to proste genius.
IQ tak 88
nezachytil som prenos z amerického kongresu
ale z vatikánu minimálne raz do roka (a je mi to jedno len by si to mohli platit katolici)
obcianska spolosnost musi davat pozor na prsty vykonnej moci a davat pozor aj na zakonodarcov a vcas informovat
je to uplne normalna demokraticka podpora kontroly. v podstate nemozu nic sravit okrem podania informacii obcanom. nic protiustavne ani nedemokraticke. naiópak. to je demokracia
v totalite by to samozrejme bolo zakazane. tam si vladni potentati a poslanci nedaju robit ziadne kontroly....
ale to mas trochu popletene a naozaj nevies co je demokracia a co totalita
niečo autorka porušila?
ale tvoje správanie zodpovedá takým ktorí radi hovoria
vyženieme ich
zatočíme s nimi
vyzlečieme ich z uniforiem....
Odporúčame