a nemas to jedno?
ale primator RS sa snazi. stary dobry smerak pomaha ako sa da
a nemas to jedno?
ale primator RS sa snazi. stary dobry smerak pomaha ako sa da
a asi vieš čo by znamenalo prímerie
russ si nechá to, kde je teraz
zotaví sa a o pár mesiacov začne nejakú špeciálnu operáciu znova
tak ako Hitler a jeho ubermenschovia boli eliminovaní, tak musí byť putin a jeho verchuška
teda nám nechýba ani jedno ani druhé
ale tebe chýba znalosť gramatiky, lebo neverím že ide o preklep
určite je, aj ked ja uprednostňujem Viedeň, alebo Madrid. V Prahe je ešte stále dosť baroka a okrem bulvárov tam zostali malebné uličky
na druhej strane je Václavák otrasné miesto a je dobré že idú robiť zmeny. otázne je či odtiaľ vyženú dílerov všetkého možného, vekslákov a pasákov
Veď piloty a obvody a podlaha sú z betónu
Fakt 75%?
Ale inak je to podarena stavba nakonfigurovať Bratislavy ktorú budú využívať určite aj Stupavcania a Mariatalcania
Skoda len že je to jedna zo značiek ktorá tu už je. A nie napríklad Spar
Fico to neoznačí ako útok proti opozicii? Gasparko nevysvetlí ako správne vyšetrovať?
Hlavne namestie je vysledok Valovho volebneho obdobia?
niečo mi ušlo?
článoks si nečítal, ale ok. smerofašistodankovoliči by aj tak nepochopili
a na chleba budú mať vždy tí, ktorí schsú pracovať. neboj sa
svatá prostoto!
aj si čítal ten článok?
ale je milé že o Primátora Bratislavy sa zaujímajú bieli heterosexuálni a kresťansky založení Slováci zo všetkých kútov Slovenska
ty budeš volič smeru. lebo on i sú príznační takým slovníkom ako ty.
Dunajské nábrežie nie je obchvat. ten je cez Dunaj. Autá do centra mesta nepatria. len obyvatelia a obsluha. nie tranzit
a čo sa týka Vydrice, tak na tom sa už pracuje, ale to by si musel čítať viac. rieči sa jazda autobusov po električkovej trati a vytvorenie pruhov pre cyklistov
a tez to prepočítaj kolko ušetríš za rok. a pritom další rok musíš zas šetriť 1% HDP.
tak skús aby sme vedeli
ešte tupý Danko povie že nestrašte ľudí. lebo aj Francuzsko, aj Spanielsko, aj Nemecko....
nuž ale zabudol dodať silu priemyslu a inovácii týchto krahín. a tým pádom aj silu ekonomiky.
a tupí ľudia idú dať Dankovi hlas.
Bratislava je mala a jej rozloženie dávajú malé možnosti zaviesť toto opatrenie. Pomaly ale iste da zavádzajú bezemisn ezony vovelkych mestách. A fungujú. Samozrejme ti čo tam majú byty môžu do zóny vojsť aj s normálnym autom.
Ale mala podtatranská krajinka chce hladké dizle, mastný chleba zadarmo, demokratické výhody ale socialisticky spôsob života.
Čo je to dostatočný počet? Môj kamarat má dve deti. Žijú vo veľkom byte s rodičmi. Majú 4 auta.
Druhý známy prenajíma byt. Bývajú tam traja ľudia. Z toho dvaja majú auto.
Miest je toľko koľko môže byť.
Mesto nie je nafukovacie. A je hlavne pre ľudí. Nie na parkovanie.
Samospravy samé chceli tento zákon. Ale sa ho báli ziadat verejne lebo by ich už nevolil
Ale našťastie prsiel.
Teraz samospravy môžu povoliť parkovanie na chodníkoch.
Po vykonaní úkonov potrebných v tomto procese. Sú obvinení. Čo je na tom cudne? Poznáš prácu OCTK? Väzba sa dáva len v určitých prípadoch.
Ale je divne že niekto obhajuje lapmasaka čo má niekoľko nehnuteľnosti v hodnote že by musel pracovať akomgeneral stovky rokov.
Fakt treba reformovať školstvo. Nie podľa Danka lebo on ho chce zakonzervovať
Kritické myslenie a pochopiť písaný text je tabu pre voličov smeru fasistov olajnakov a danka
ak si niekto kupi topanky tak nie je povinnostou samospravyvybudovat na verjenom priestranstve botnik.
mesto je pre ludi.
odkedy je u na sparkovacia politika, tak mam kde zaparkovat. bonusova karta mi staci na parkovanie v inej zone. ked chcem ist na dlhsiu navstevu tak mam MHD alebo taxik
v mestach kde je MHD sa da bez aut zaobist
v dedinach ludia maju kde parkovat
parkoviska nikto nerusi. ale zabudni na to ze je povinnostou samospravy ti hladat parkovacie miesto. alebo zabezpecit. ak byvate v byte 4 tak pre styri auta? ak maju ludia sidlo firmy v byte tak aj pre 6 aut?
Odporúčame