liberálna=slobodná
čo máš proti slobode?
liberálna=slobodná
čo máš proti slobode?
mám otázku. Kto a ako tu kriminalizuje opozíciu?
a Pelgrini bude Ficom zničený, lebo Fico ho nebude potrebovať. Tak sa správa každý Capo di tutti
Don Fico nezabúda.
robil popradcu Zalovi a nikdy sa tým netajil
zato odporca holcaustu čo navštevuje koncerty neonacistických skupín sa nepriznal že bol v strane ktorá je silne proeuropska už od začiatku....
aký to obrat tohto odporcu EU z ktorej peňazí žije
Ruský prezident nariadil čo sa má vysielať v kinách
tak toto chcú naši mierotvorcovia a obdivovatelia malého vovu?
aby nám sám malý vova diktoval čo má byť v kinách, čo sa má učiť v školách, čo hrať v divadlách....
choré ked tu niekto bojuje proti liberalizmu, teda slobode.
a ten čo chodí na koncert neonacistických skupín
a ten čo zvesil vlajku EU a aj slovenský ked bolo výročie SNP
ten čo na úrade zdravil Na stráž
a finálne ten, čo je teraz aj zvaze prtifašistických bojovníkov
ten čo velebí Tisa
ten čo naposledy odsúdil holocaust
Uhrík je jak Lidl. tiež tam nájdete všetko od ponožiek po kurča. akurát všetko stojí za houno
si na úrovni matiek hipsteriek ktoré neočkujú svoje deti proti osýpkam....
tie majútiež svoju praudu na fejsbuku a modrom koníku
CSR bola prvá krajina s volebným právom žien
treba si uvedomiť kontext doby. rozpadli sa monarchie a absolutisticko nacionalistická vláda v Uhorsku
demokracie boli v plienkach
to nie je glorifikácia, to sú fakty.
ktovie ako by sa vyvíjal Štefánik, lebo zásluhu na vzniku ČSR v Europe mal hlavne on.
ale môžu bravčové, hovadzie, párky, salámy....
máme sa až velmi dobre, vrátane dôchodcovg. kolko percent národa žije na úrovni chudoby?
stravovacie návyky musíme zmeniť hlavne kvôli sebe.
knedle, zahustené omáčky, maso maso maso maso.....a tieto tradičné jedlá konzumuje práve vačšina dôchodcov
Pelegrini má možnosť ísť s Ficom, ktorý ho zničí do 3 rokov. Preberie mu najprv Topmáša Eštoka Rašiho a Pelegrinimu zostanú len záclony a traktor.
Viac by dosiahol keby mal normálne požiadavky a skúsil by sa dohodnúť s PS. a bolo by to lepšie aj pre Slovensko. každý by ustúpil zo svojich požiadaviek, obe strany sú lavicové, obaja politici vyzerajú, že sa vedia dohodnúť na vládnutí.
tam aj skoncili? alebo maju plan ako vyrabat zelenu energiu? alebo myslis ze uhlie budu spalovat do nekonecna?
celý svet behal. a vdaka tomu je omnoho viac ľudí nažive. čo je na tom zlé?
ale ty si asi doktor a vedec a odborník na imunitu, respiračné choroby apod
ved si absolvoval v 4 triede prírodopis v piatej biologiu
a teraz študuješ na fejsbuku. tam je prauda
ktorí Slováci?
co je drahé na pohanke, krupoch, fazuli, sosovici.....
aký by mal byť priemerný plat aby bol Slovák zdravý jak ryba?
nehovoriac o tom, že Luxemburčania nemali najprv vysoké platy a potom dobrú ekonomiku...
všetko sa začína školou a prístupom k životu. zdravý človek nemá očakávať pomoc a niečo zadarmo.
tak na druhej strane sa opýtaj niekde vo svete či vedia kde je česko a či vedia kde je Slovensko
Mali svojich králov a královstvo.Svoju šlachtu - tam sú začiatky prečo sú Česi dalej ako my
Tu treba uznať- myšlienky a politika Masaryka predbehli dobu
Ich priemysel bol tiež významný a známy aj vo svete
Meno Václav Havel je známe v celom svete
a to nehovorím o Dvorakovi, Smetanovi, Kafkovi.......
vám pravoverným by nevadilo ani keby bol pred 10 rokmi Sujová a podstúpil tranzíciu
fašisti totiž potrebujú len počúvať slová. myšlienky v slovách nie sú podstatné.
a ešte ten mastný chleba zadarmo aby bol svet dokonalý
Uhrík v budúcnosti vstúpi aj do PS. len aby si udržal poslanecké miesto
toto opatrenie bolo zavedene v celom svete az na male vynimkoy. dokonca aj v komunistickej cine a rusku, ale aj v katolickom spanielsku...
takze si mimo. v liberalknej demokracii totic tvoja sloboda konci tam kde zacina moja
skor je problemom ze takych "ajnstajnov" ako ty je tu vacsina a preto to tu vyzera tak ako to vyzera.
vy milujete robirt na panskom, v nedelu kazen ako sa mate zit a potom dostat od velkomozneho bacu nieco "zadarmo"
len nepremyslat a ak je niekto sikovnejsi tak ho stiahnut naspat do masy, ktora miluje mastny chleba zadarmo
Daj jeden jediný príklad kedy ti liberálna spoločnosť siaha na tvoje práva
Stačí sa ísť pozrieť do Európy USA Činy. Tam to berú ako príležitosť a nie hrozbu.
Pretych čo si myslia že E U je zla: v roku 2035 koncia so spaľovacím v USA a aj v Cine.
Odporúčame