inak ten sedlák Pčolinský bol podozrivý už podla toho obleku čo nosil
mal sa držať hrablí a necpať sa do funkcie
inak ten sedlák Pčolinský bol podozrivý už podla toho obleku čo nosil
mal sa držať hrablí a necpať sa do funkcie
nech sa páči
každopádne je právoplatne odsúdený, teda vinný
a nie je sám čo už sedí v base alebo bol odsúdenž
ono je to tak, že v zmysle logiky vašej, ktorú preberáte nekriticky of najväčšieho slovenského klamára fica, by dodnes nebola odsudena ani Čubirková ani Rigo a už vôbec nie černák
klamstiev. klamstiev a kydanie špiny.
presne takto vystupovali kretaury ako Hitler, Stalin, Tiso, Gottwald, Ceaucescu....
a všetci aj dopadli ako žili
zatsrelený, vo svojich vlastných výkaloch, na špagáte v justičáku, na syfilis, zastrelený
verím že ked nadíde čas robovi, tak to bude až v starobe a za múrmi lavskej vaznice
to si tu dal link na akú žumpu? naozaj si myslíš že to číta nejaký príčetný človek?
Koáčikovi potvrdil trest najvyšší sud
zoznam ostatných čo sú v base alebo oprávoplatne odsúdení narastá.
homofob si ked trepeš niečo o lesbách
čo sa týka ich dovolenky, zatiaľ nikto nedal trestné oznámanie na vynášanie zo spisov alebo manipulácie rozsudkov
zato smerácki sudcovia už boli právoplatne odsúdení
a niektorí čakajú
ja len rozmýšla kto tu riadil políciu z budovy transpetrolu a zlatého klúčika?
kto tu dorovnával platy štátnym zamestnancom?
kto tu mal skore 63:0?
kto tu tvrdil že nie je čo stíhať lebo korupcie na najvyšších miestach niet?
a na koniec:
kto tu povedal bez zostrihania a vytrhnutioa z kontextu:
Dáme to na Milana (Lučanského)
a čo na to Blboš Dlaha?
matovič patrí na psychiatriu
fico do basy
ja to ťažké zmieriť sa s tým, že polícia môže aj pracovať
bez toho aby bola riadená z transpetrolu alebo Zlatého klúčika
nemôžeme stíhať za korupciu, lebo žiadna tu nie je
kto to povedal?
a hla, po odchode Gašpara sú tu právoplatné rozsudky
Karel Kryl nadčasovo naspieval pesničku o ficovi
...když vrah o morálce káže...
zaujímavé že odchádzajú len vzedalní. a kupodivu do tej zlej liberálnej západnej europy
prečo je už časť smeráckych poskokov odsúdených? právoplatne?
rozdoel medzi nami normálnymi a vami ficoidmi je ten, že my nedrukujeme žiadnemu politikovi bezhlavo ako vy.
takže do basy patrí každý koho súd odsúdi. teda až na 363 kedy sa rozhodnutie súdu oddaluje až do doby kedy by mohol zasadať najvyšší orgán štátu v budove trenspetrolu alebo v zlatom klúčiku
a inak ako na súmračnej? ved už sa aj ochladilo, tak slniečko tolko nepraží na hlavu
TB smeru je niečo podbné ako ked sa stredoškoláci ožerú jak prasce a potom svorne vracajú
akurát že stredoškolákom tie zvratky nikto nežerie na rozdiel od voličov smeru, ktorí po tých zvratkoch bažia
zločincov treba trestať
ak raz bude treba namalovať vzor zločineckej skupiny tak predsedníctvo smeru by bola vhodná predloha
takže riadenie policie Boidorm je ok?
doplacanie platov Bodorom štatnym zamestnancom je ok?
ale ved Fiuco povedal:
Hodíme to na Milana (Lučanského)
zle napísané. ten potkan trestu neušiel.
tak to bolo myslené.
zajtra ano.....
ty kokos, toto nevymyslíš. toto je ficovolič!
Odporúčame